| CinVasileeee a întrebat:

Intrebare pentru fete, ce le atrage la un baiat? Funda pentru cele mai bune raspunsuri! happy

Răspuns Câştigător
| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Desigur ca corpul,infatisarea,freza, comportamentul, mirosul(parfumul lui), zimbetul, simtul umorului

| CinVasileeee explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Nu e problema ca folosesc parfum de 5 lei laughing

44 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic, pe tine nu te atrage un barbat frumos?

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

Pe mine sa ma atraga? laughing

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Esti de moda veche man

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

Si tu la fel. nu intelegi glumele mele laughing) cauta pe Youtube cin vasile uitate la niste videoclipuri de dragoste!

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Esti din Vaslui man?

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

Hahaha, nu boss. tu esti cumva? happy

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Din Timisoara man

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

Bine frate, uitate aici : https://www.youtube.com/watch?v=bq3U5fVBn5E te vei mai calma un pic. o doza de hahaha :)

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Pai sunt calm man, nu vezi ca te ajut cum pot

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

Serios uitate la videoclipu alawinking bafta frate!

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Las ca sa ma uit la tot canalul tau, acum bag un movie xx si ma culc, bafta man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu toata lumea trebuie sa fie gay pe lumea asta, maestre Ray/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Glumeam man

| CinVasileeee explică (pentru Drimmero):

Ce vrei sa spui?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu nu glumeam, chiar deloc! Ca baiat sa te uiti dupa alti baieti, e deja groasa treaba, trebuie sa te gandesti la ce orientare sexuala sa te axezirolling on the floor))

| CinVasileeee explică (pentru RAY):

No frate macar la xx uitate happy

| CinVasileeee explică (pentru Drimmero):

Omg incepe bataia laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru CinVasileeee):

Ca heterosexual sa te uiti dupa baieti, cum spune Ray, deja nu te mai numesti heterosexual, ai ceva iz gay in tine, asta vreau sa spun. Cu siguranta, el glumeste si vad ca multe din glume se axeaza la baieti, nu e pe craca lui/

| CinVasileeee explică (pentru Drimmero):

Opsss eu ma retrag laughing) noapte buna baieti. bafta la cearta!

| Drimmero a răspuns (pentru CinVasileeee):

Nu se cearta nimeni, eu cu Ray ne ''stim'' de pe aici de destul timp, nu am nimic cu tipul, el cu mine nici atat, e doar o disputa civilizata, doar atat! Numai bine!

| CinVasileeee explică (pentru Drimmero):

Eu de abia sunt de ieri. pace!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu trebuie sa fi gay ca sa apreciezi o persoana de acelasi sex sau sa te atraga o persoana de acelasi sex

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Fi serios nu-i nici o cearta, m-am uitat la canal tau e ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa apreciezi e una, sa te atraga e alta, maestre.

| Drimmero a răspuns (pentru CinVasileeee):

Ai grija, pe TPU e risc iminent de trolling, a ajuns si site-ul asta sa se compare cu alte mizerii de site-uri unde trolling-ul e predominant ca mod de viata.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Bisexuali suntem cu toti vreau sa spun, doar ca ascundem asta

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru RAY):

Filozofia lui Freud big grin

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Drimmero):

Barbatii heterosexualii(si probabil si femeile) au uneori vise erotice cu persoanele de aceelasi sex, ii transforma automat in homosexuali?

| Drimmero a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Nici intr-un caz ca-i transforma de pe o zi pe alta, dar ca heterosexual nu ai putea avea vise erotice cu persoane de acelasi sex, altfel nu te-ai mai autopronunta heterosexual. Personalele homo se nasc asa, nu devin pe parcurs. Dar ce zice Ray, ca baiat sa te uiti dupa alti baieti, tu fiind hetero, nu cred ca aceasta ecuatie este posibila, parerea mea/
Ca-l apreciezi e una, ca esti atras e alta, i-am explicat intr-o zi chestia asta, el imi zicea ca a aprecia si a te atrage persoana respectiva e una si aceeasi, cand colo sunt doua mancaruri diferite, una pentru peste si una pentru pasari...

| Kandia15 a răspuns:

Creierulwinking

| CinVasileeee explică (pentru Kandia15):

Hmmm ai dreptate!
problema e ca mai mult fete nu au!

| RAY a răspuns (pentru Kandia15):

Cum i scanezi tu creierul la un necunoscut? cum poate sa te atraga un creier? fi sincera aspectul fizic te atrage cel mai mult, asta e valabil la ambele sexe, daca asa ar fi toate fetele ar fugi dupa tocialari dar nu se observa asta, inteligenta nu e criteriu de selectia naturala doar aspectul fizic

| RAY a răspuns (pentru CinVasileeee):

Sunt fete inteligente dar nu emit atractie fizica asa ca nu o sa simti nimic pentru ele, pentru ca inteligenta nu trezeste dorinta sexuala

| Kandia15 a răspuns (pentru RAY):

Asta e parerea ta. Cea mai importanta pentru mine este inteligenta, apoi infatisarea. Degeaba e frumos, daca sparge seminte in fata blocului. Normal ca e important si aspectul (mai ales cand cunosti o persoana pentru prima data), insa nu este cel mai important. De la primul cuvant scos pe gura pot sa imi dau seama daca ma atrage sau nuwinking

| RAY a răspuns (pentru Kandia15):

Daca toate spuneti asta, dar realitatea dovedeste altceva

| Kandia15 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma cunosti, asa ca... De exemplu dacs vine la mine un baiat frumos ( da, ma simt atrasa de el, normal), dar daca scoate numai prostii pe gura deja imi provoaca sila

| RAY a răspuns (pentru Kandia15):

Deci pana la urma recunosti ca te atrage un barbat frumos, dar daca vine unu urat si vorbeste frumos banuiesc ca nu o fi atrasa de el, pentru ca atractia e involuntara, asa ca oricat de mult am minti aspectul fizic e cel care conteaza cel mai mult

| Kandia15 a răspuns (pentru RAY):

Da, conteaza mult ( chiar foarte mult)dar nu cel mai mult. E irelevant aspectul fizic daca respectivul se comporta ca un magar. happy

| RAY a răspuns (pentru Kandia15):

Si eu spun la el,de fapt atribuim carcatere frumoase personelor frumoase si carcater urat persoanelor urate,sti cum e kandia fara inceput nu exista continuare, vezi un tip frumos, inalt i dai o sansa sa-i descoperi carcaterul dar unu urat nu-i acorzi nimic ca nu te atrage, nu e vina noastra ca ne atrage cei frumos, asta e ne place cei frumos

| CinVasileeee explică:

Doar atat? laughing)

| TeoElenys a răspuns:

In general freza, ochii, patratele..etc laughing. Depinde de fiecare fata, gusturile nu se discutăwinking