| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Vi se pare normal / placut / ciudat ca un baiat sa isi rada picioarele?

Just sayn", am ras vreo 2 cm patrati si mi-am dat seama cat de ~finut~ sunt. Se simte placut laughing)

Răspuns Câştigător
| AidaWhite a răspuns:

E okay, adica, eu am vazut baieti cu pantaloni scurti si par pe picioare si din punctul meu de vedere, nu e placuta deloc privelistea. Opinie personala, atata tot.

| Liviu a răspuns (pentru AidaWhite):

Ti se pare mai dragut unu fin ca fundu de bebelus? Daia suntem barbati, sa fim reprezentatii sexului DUR. Voi femeile sunteti reprezentatul sexului frumos>Se spune ca despre barbat trebuie sa fie putin mai frumos ca dracu happy

17 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie una nu-mi place ca un baiat sa aiba picioarele la fel de fine ca ale mele. Bine, nu-i prefer nici pe aia extrem de parosi. Insa am prietene carora le place ca baiatul sa se epileze sau rada pe picioare, deci depinde de la persoana la persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rade-ti tot parul si vezi ce se intampla dupa.

| kyliejenner a răspuns:

E absolut normal. Imi place un baiat care se ingrijeste. Fiecare cu preferintele lui. Si daca ai par pe picioare tot nu imi pasa laughing

| ArianaDwen a răspuns:

Evident ca e normal.
Fetei de jos care tot comenteaza, ii doresc un prieten caruia sa ii pieptene parul de picioare.

| BadLara a răspuns:

Ai înclinări de poponel. Oribil

| BoneShiver a răspuns (pentru BadLara):

Du-te si f u t e intrebarile altei persoane daca ai chef doar sa lasi un meaj de hater. Si doar ca sa te fac sa dormi linistita la noapte, te informez ca nu fac parte din acea categorie absolut "oribila", dupa cum ai spus si tu.

| BadLara a răspuns:

Eşti unu care se rade pe picioare, şi după aia se atinge şi se bucură cât de "finuţ" e. Clar popic!

| BoneShiver a răspuns (pentru BadLara):

Persoanele ca tine nu ar trebui sa aiba acces la internet... Opinia mea sincera. Cred ca ai fost agresata de barbatii "popici" prea mult.

Cum sa iti spun, (desi suna INCREDIBIL) si barbatilor le place ideea de finut, de pufos, de moale. Si asta nu inseamna ca suntem... din nou: "Popici". De unde cuvatul asta? Te referi la popice sau ce?

| BadLara a răspuns (pentru BoneShiver):

Da,şi bărbăţilor le place ideea de "pufos şi moale". Între ei!

| BoneShiver a răspuns (pentru BadLara):

Eu nu am spus asta. Si totusi tu preferi sa te afirimi astfel. Iarta-ma, dar sunt din ce in ce mai convins ca in spatele acelei poze si nume se afla un idiot grass care nu are ce face. Sau poate e doar o dereglata mental, agresata sexual de baiei. Imi pare rau de tine...

| BadLara a răspuns (pentru BoneShiver):

Nu-i nimic, acum rade-te pe ambele pcioare. După aia vezi ce nuanţă de ruj se potriveşte cu noul tău look.

| BoneShiver a răspuns (pentru BadLara):

13 ani? lasa-te. Da-ti log out si fa-ti te rog, temele happy

| doreal a răspuns (pentru BadLara):

Ma intreb cum de exista astfel de specimene...
Inca nu am aflat raspunsul >,

| BoneShiver a răspuns (pentru doreal):

E incapabila sa gaseasca argumente valide si iti cere ajutorul? Chiar sunteti tristi.

| doreal a răspuns (pentru BoneShiver):

laughing, ce gresit ai inteles...
Vorbeam despre prostia ei, care este destul de multa. Ma intreb cum de exista astfel de specimene ca ea, dar din pacate tot nu am aflat raspunsul. -_-

| BoneShiver a răspuns (pentru doreal):

Apoi imi cer scuze pentru neintelegere laughing