| ggfggsd a întrebat:

Intrebare rapida: cum pot face sa ascund complet data nasterii de pe facebook? Complet, adica nu vreau sa primeasca nimeni notificari de tipul "azi e ziua lui cutare". Se poate si, daca da, cum?

Dau funda + vot

3 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

E simpu. Mergi la setări. In dreptul datei tale de nastere dai: doar eu.

| ggfggsd explică (pentru Ozanaf):

Am facut asta. Insa am auzit ca prietenii tot o sa primeasca mesajul ala cu ''se apropie...''. Chiar nu vreau asta! happy

Deci, odata ce am setat data pe ''doar eu'' sunt COMPLET sigur ca nu va vedea nimeni cand e ziua mea?

| Ozanaf a răspuns (pentru ggfggsd):

Nu va nimeni. si la mine e ascunsa. uita-te pe Ozana Malin Morosan. Ziua mea de nastere e ascunsa. Asta daca vrei sa probezi.