| NuSuntOarecare a întrebat:

Intrebari pentru fete si baieti! 1. Cum te cheama? 2. Cati ani ai? 3. Esti fata sau baiat? 4. Ce melodii asculti? 5. Care e cantaretul/cantareata tau/ta favorita? 6. Ai prieten/prietena? 7. Care e pasiunea ta? 8. Ce filme iti plac? (Aici poate imi sugerati si mie unul bun ). 9. Care este actorul/actrita ta/tau preferat/a? 10. Care celebritate vi se pare ca arata cel mai bine din punct de vedere fizic? Multumesc, dau si funda la cel/cea care e in ton cu mn!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

1 Ioana
2 21 :P
3 Dupa nume Fata :P
4. Genurile muzicale le prefer mai toate in afara de ROck in rest orce numai sa fie bune si mai ales pentru timpan.
5. Nu stiu sunt mai multe cantarete sau cantareti favoriti :) mai mult o prefer pe Melissa
6.Da unul si 100 de dusamani :)) sper sa nu te oferi :).
7. Hmm sunt maimulte Dansul, Muzica :D Sportul, si mecania :)) anul asta am teriminat o bicicleta de reasamblat. :)) am facut cateva modificari la ea in fine dupa moft :))sti tu.
8 pai nu am mult de cand am vazut un film dar as putea sa ti-l da e super sper sa iti placa mie mi-a placut

http://playhd.biz/as-above-so-below-2014/

aici ai filmul.

9. Edith Gonzalez :D... e preferata mea :x
10. Pai dupa mine mai toate penmtru ca daca nu ar exita operatiile alea :)) ar fi nu stiu cum :))nu stiu sa descriu exact :)) fara silicoane sau fara operatii estetice ar arata :) ca o taranca cu sapa in mana :) )nu stiu ce sa zic pana i taranca arata gajica de gajica :)) scuze :))) dar cam asta e adevarul :) gol golut.

Sincera sa fiu a fost placute intrebarile tale mai rar dar dragut :D

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

1. Deschide ochii
2.scrie la profilu meu
3. Uita-te in poza
4.Detoate,in special muzica de prin anul 2000 big grin
5.Ador trupa L.A (si pe cei din ea)Nu pot alege intre ei.
6.Nu,nu am.
7.Calculatoarele
8.Horror,supranatural,thriler,mister,S.F
9.Ian Somerhalder Cunoscut ca si Damon Salvatore Din 'the vampire diaries'
10.Nu sunt amator de filme deochiate.Insa,alina plugaru laughing)

| MarianWLF a răspuns:

1.Marian
2.18
3.Baiat
4.Artisti pot spune, Eminem in special
5. Tupac
6.Nu
7.Kickboxingul
8.Silent Hill, Undisputed, Sucker Punch
9.Jim Carrey
10.Sylvester Stallone si Jason Statham

| Axys a răspuns:

Scz eu sunt genul de fata mai pritenoasa si happy de treaba mai ales glumeata big grin

| Liviu a răspuns (pentru Axys):

Unde era glumeata mica big grin ihihi ma faci si pe mine sa rad? Iti dau o poiana sau o milka big grin Sau o shaorma daca esti cuminteblushing cu di tati :$ Pentru tati laughing)

| SweetMinion a răspuns:

1.AeSook
2.15
3.Fata
4. https://www.youtube.com/playlist?list=PLsLf3d-aICmwiz5_DNf4wttBg7IGYfVNl
5.G-DRAGON, T.O.P, Wu Yifan, Park Chanyeol(rapper din trupa EXO), Bng Yongguk(din B.A.P), CL, Hyuna, ZICO
6.Da
7.Cititul
8.Comedie
9.Park Shin Hye
10.Bang Yongguk

| dani2404 a răspuns:

1. Dani
2. 14
3. Baiat
4. Rap
5. Eminem / Cedry2k
6. Nu
7. Fotbal, sa scriu rime
8. Actiune, comedie, thriller
9. Vin Diesel / Sylvester Stallone
10. Vedeta masculina : Vin Diesel,
vedeta feminina: Irina Shayk

| mejustme99 a răspuns:

1. Anda
2. 15 ani
3. Fata
4. Muzica pop, dance
5. Nu am
6. Nu (momentan)
7. Sa ma dau cu rolele
8. Labirintul:Evadarea;, The Conjuring, Mean Girls, Endless Love, Beastle, LOL, Undercover, the Last Song, Wild Child etc
9. Eva Longoria
10. Eva Longoria

| anonimuldin87 a răspuns:

1.Cosmin
2.14-15
3.Baiatlaughing
4.ascult mai multe genuri in functie de cum ma simt..inafra de manele.
5.imi place smiley
6.nu
7.fotbal
8.horror,comedie
9.imibplac mai multi actori dar printre ei..Vin Diesel
10.nushlaughing