| AnonymousTPU007 a întrebat:

Iti cade parul de la spuma de par? FUNDAAA!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este una de-aia de 2 lei, da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de calitatea spumei si de durata in care o folosesti. Asa ocazional nu patesti nimic

| AnonymousTPU007 explică (pentru suntserios):

Cum sa folosesti doar ocazional? In ziua de azi nu mai poti sa mergi la scoala fara freza sau in orice alt loc... Uita-te la baietii din ziua de azi, aproape toti cu freza, si iti dai seama ca folosesc produse de styling in fiecare zi.In cazu asta, pe viitor ce se va intampla, ne va cadea la toti parul? laughing

| suntserios a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Daca tii la parul tau te abtii la il imbiba in substante nocive. Nu ai neaparat nevoie de spuma zi de zi sa iti aranjezi parul

| T0T a răspuns:

Da. Nu e prea indicata.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Da. Dar depinde, si de parul si de scalpul tau. Daca-ti prieste sau nu. Unor fete nu le cade parul de la spuma..altora da. Plus ca, in loc sa-ti cada parul, poti face matreatahappy

| AnonymousTPU007 explică (pentru LoveStoryLoveYou):

Sunt baiat

| LoveStoryLoveYou a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Aaa...oricum tot asa se intamplalaughing