| anton1 a întrebat:

Iti poti da seama dupa fundul unei fete daca mai este virgina sau nu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea au o stampila pusa pe funda... stii tu ca la carnea de porc care e verificata sanitar inainte sa fie vanduta...

pe bune, jur ca unii din voi nu ganditi nici cat un bob de mazare cand puneti o intrebare

| 愛日本 a răspuns:

E imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce fel de intrebare mai e si asta, dar e o intrebare. Observa schimbarile, nu neaparat cele ale fundului!

| DonaldTrump a răspuns:

Au facut un simbol cu fierul incins in timpul actului. laughing
Acum serios voi care puneti intrebari stupide macar ganditi?

| SweetMinion a răspuns:

Nu. Daca tot vrei sa stii daca fata e virgina sau nu atunci intreab-o(daca te alegi cu o palma nu e vina mea, just saying).