| mirceamirceaantonio a întrebat:

Iubita mea este invitata la un majorat. Ce parere aveti, ar trebui sa merg cu ea sau nu (pe mine nu m-a invitat, totusi baiatul care isi serbeaza majoratul ma cunoaste).

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Spune-i iubitei tale să anunțe gazda că vine împreună cu tine. Să nu te trezești că nu ai loc la masă pentru că locurile s-au ocupat.

| T0T a răspuns:

Dacă nu te-a invitat nu mergi. Mi se pare urât să mergi undeva neinvitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o pe iubita ta sa aleaga solutia daca tu nu esti invitat. Ea decide daca merge sau nu acolo fara tine. Sper sa renunte.