| userulanului a întrebat:

Justin Bieber s-a nascut gay?

5 răspunsuri:
| primavara2012 a răspuns:

Ce intrebare stupidastraight face. Este chiar asa de important sa stii daca e homosexual sau nu e? Intrebarea asta ai pus-o asa de plictiseala.Nu ai treaba cu viata lui si nici el cu a ta!

| Reanna a răspuns:

"da sigur."
.nu are cum sa fie gay din moment ce o are ca prietena pe Selena.

| YoYo a răspuns:

Da

| summergirl25 a răspuns:

In primul rand Justin Bieber NU este gay! Apropo, ce intrebare mai e si asta?

| AnneeAnnaa a răspuns:

Ce intrebare idioata straight face. Justin Bieber nu e gay, pentru ca a avut-o prietena pe Selena Gomez.