| anonim_4396 a întrebat:

La varsta mea de 22 de ani ma simt foarte bine..recent m-am si angajat..cu sala de forta imi merge foarte bine de 5 ani sunt multumit de mine dar totusi ceva ma macina.Lipsa unei persoane speciale..nu prea sunt cautat de fete..cam deloc.Ma simt singur, am avut ceva prietene de la 17 ani dar slabut. daca le pot numara pe degete is cam 4-5. ultima mi-a spus ca altceva decat sala nu stiu (intr-adevar sunt obsedat de treaba asta, suplimente/alimentatie/antrenament/odihna stricte) nu beau nu fumez deloc, ca nu am caracter si personalitate timid nu ma consider stiu sa glumesc mult si cand trebuie ma face sa ma intreb am eu o problema? Vad lumea foarte agitata fugand dupa bani dar uitand sa aprecieze micile detalii.Am vazut cu ceva timp in urma noaptea un cer roz plin de stele aprinse deci efectiv 10 minute am ramas blocat.Am eu o problema?

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Intr-o lume asa de grabita si superficiala trebuie sa cauti pentru a gasi ceva frumos! Pana atunci bucura-te de pasiuni si gandeste-te ca sunt oameni care si-au gasit o persoana speciala(nu sufletul pereche) la dublul varstei tale!

| neutrino a răspuns:

Da, daca nu ai reusit sa oferi unei fete macar una din acele stelute, asta inseamna ca ai o mare problema.

| LoveSleep a răspuns:

O problemă nu ai, dar felul tău de a fi te face să nu fii capabil să-ți faci o prietenă. Ori aștepți acea persoană care te va plăcea exact așa, ori te schimbi, alegerea ta.

| cristimihailov a răspuns:

Salut, cam ai o problema.

Se cheama inteligenta emotionala. Care iti cam lipseste.

| Ella138 a răspuns:

Nu, nu tu ai o problema. Lumea are. Si eu, cand vad ceva frumos ( de exemplu un apus de soare sau un peisaj montan ) raman blocata mult timp. Vara trecuta am fost in tabara la munte si m-am oprit sa fotografiez tot ce mi-a placut. Iar colegii mei ( nu toti, dar cei mai multi ) incepeau cu " la ce mai pozezi adunatura asta de copaci? e doar un peisaj " etc.