| VideoBloggg a întrebat:

Lasati-mi provocari! laughing
Cele mai nebune provocari >~~ Fundaa!

8 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Pai jucam noi sau joci tu :))? Tie ar trebui sa iti vina in minte pe moment :P

http://www.tpu.ro/......dau-funda/ Cauta pe aici :)

| VideoBloggg explică (pentru j1NNNx):

E pentru un video cu provocari happy

| Anonymoos a răspuns:

Pai nu stiu: - ai putea sa te sui intr-un copac da vezi sa fie lume pe acolo si incepi sa faci ca o gorila
- te duci la prima persoana care o vezi pe stada si urli
- iei cel mai mare cutit pe care-l ai si mergi cu el pe stada ti-l mai pui la gat la maini sa para ca vrei sa te omori=]]
- ia o tigaie pune ce mancare vrei tu in ea si mergi cu ea pe strada
- Urcate pe o banca si striga Ceausescu PCR =]]
- Suna la linia fierbinte si vorbeste si tu pe acolo =]]
As mai avea idei dar sunt destule cred eu sper ca te-am ajutat have a nice day!

| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Deci voi incerca sa fiu cat mai original pentru ca mi-ar placea foarte mult sa castig funda, multumesc anticipat!

PENTRU ADEVAR: E adevarat ca ai avut o prietena pana acum?
Te-ai mozolit cu o fata pana acum?
Ti-ai pus-o cu cineva?
E adevarat ca esti un bulangiu gay?

PENTRU PROVOCARE: Te provoc sa iei ceva din frigider sa il pui pe masa si sa il mamanci fara maini.
Te provoc sa iei o farfurie cu mancare si sa faci flotari deasupra ei iar la fiecare coborare sa mananci un pic din ea pana o termini
Te provoc sa vorbesti pe accent Shakspirian urmatoarele 2 ture
Da-ti un papuc jos si incearca sa iti bagi degetul mare in gura daca nu reusesti trebuie sa bagi in gura degetul unui partener de joc
Sarutal pe...
Dai 10 palme lui...
Posteazati pe facebook ca esti insarcinat/a chiar daca esti baiat si asteapta likeurile
... sper ca iti vor place big grin  postat la 28 Iulie 2014 23:53

| RaFIREMAN a răspuns:

De ce tinea Mihai Viteazul sabia in mana stanga?

| Marayana a răspuns:

Te provoc sa te urci pe bloc sau pe casa... si sa strigi tare "Nebunie" pe urma arunca cu suc pe oameni
dar merge mai bine la bloc

| RaFIREMAN a răspuns (pentru Marayana):

O sa incerc si eu!

| VideoBloggg explică:

Este pentru un video cu provocari pe youtube. nu sa ma joc asa cu prietenii pe afara laughing