| 5123fsda a întrebat:

Luna viitoare va fi ziua de nastere a prietenei mele si as vrea sa ii fac o supriza, ma gandeam sa ii cant ceva la chitara...
Prefer melodiile gen "Vama Veche- Epilog".
Aveti idei ce cadou/surpriza i-as putea face? Problema e ca eu sunt plecat de ziua ei in America asa ca v-a trebui sa filmez ceva de acuma, dar sunt stresat si in pana de idei.

Ma puteti ajuta? Vreau idei de melodii sau alte idei ce s-ar mai putea face, cum sa ii arat cat de mult tin la ea si ca o iubesc enorm!

Răspuns Câştigător
| AndreeaAyda a răspuns:

Pai este simplu, poti face o poezie despre toate momentele petrecute impreuna si in care iti poti exprima sentimentele. Sper ca ti-am fost de ajutor?