| Allecsandraa a întrebat:

M'am despartit de prietenu' si. as vrea niste statusuri asa de dragoste mai trista da s' mai indiferentha daca avetisigh va rog.
FUNDITSAAA

2 răspunsuri:
| DaddySGirl a răspuns:

Esti o pitipoanca! Messenger-ul asta. Daca nu ai status mori? Chiar crezi ca il intereseaza? Prin „m-am despartit" inteleg ca tu l-ai parasit pe el. Daca l-ai parasit, de ce iti mai pasa? OMG.Internetul,ce lume minunata!(excluzand gruparile de cocalari si pitipoance intinse pe haifav)
Btw, poti sa ma injuri dupa, dar asta e purul adevar! Scapa de atitudinea asta aiurea.

| Allecsandraa explică:

Nu nu sunt o pitipoancawinking eu nu ma consider doar ca aceasta intrebare nu a fost formulata bineewinking pentru ca atunci eram suparata si na. da nu sunt o pitipoancawinking cel putin eu nu ma sinsider