| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit acasa...stau de 1 an degeaba, am 21 de ani, am gatat liceu in 2013 am stat 6 luni in somaj..am cautat de lucru dar tot orasul doar cu pile foarte foarte bune.(am atestatul de paza, permis de conducere) ma gandeam in ianuarie sa ma apuc de un curs de instructor fitness (e singurul lucru la care ma pricep cel mai bine de 5 ani fac sala..ma descurc cu alimentatie, exercitii..etc) is mai greu de cap in general.dar la asta sunt sigur ca ma pricep cel mai bine sau sa merg din 2 in 2 saptamani la centrul de recrutare pentru armata..asa mi s-a spus ca numa din ianuarie se mai fac recrutari..alte solutii nu prea am.sunt si foarte deprimat ca, sa stai degeaba e cam...

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Fara bac nu poti sa faci bani legal.

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru William):

Si cu bac nu gasesti.

| William a răspuns (pentru ArthosClaudiu):

Daca ai luat bacul de ce nu ai mers la facultate?

| sappy a răspuns (pentru William):

Citeste mai bine intrebarea si raspunsul ti-l vei da singur!

| William a răspuns (pentru sappy):

Nu mai bine imi spui tu?

| sappy a răspuns (pentru William):

" is mai greu de cap in general" adica autorul spune destul de clar la ce se pricepe mai bine!