| Bogdanel2Bogdanel a întrebat:

M-am plictisit spuneti-mi si mie jocuri gen adventure quest world ,secretbuilders va rog

4 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Minecraft,adventure quest, hero smash, counter strike. Leam jucat pe toate si is foarte faine! Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| giucu a răspuns:

Crede-ma ca si eu m-am plictisit dar iti pot spune ceva jocuri: pandanda, imvu jumpstart, pixie hollow, small world, our world, woozworld, sper ca te-am ajutat. FUNITZA?

| crisw908 a răspuns:

Mech quest, dragonfable, metin2, imvu, second life, woozworld.

| Bogdanel2Bogdanel explică:

Ionel hero smash m-am jucat si nu merge cand dau sa intru