| george0Mihai a întrebat:

Ma numesc vasile si am 18 ani iar la mine masturbare dureaza 1 min pana ce ma termin. este normal

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Vei muri burlac rolling on the floor

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bai George sau Vasile... Mai lasa lucru manual...

| alecs871 a răspuns:

Ce tare asta laughing
Pune pe. a la treaba, nu mana laughing

| Brotacelu a răspuns:

Teoretic, da este, normal...
In practica s-ar putea ca, cuiva sa nu ii convina treaba asta big grin

| demonel a răspuns:

Sigur ca este normal sexul normal iti ia 5-10 min

| jelly a răspuns:

Buna. Nu este normal indiferent din ce punct ai privi problema. E mult de spus, ca sa o zic direct un barbat trebuie sa reziste pana isi satisface partenera ( o femeie are nevoie minim 30 de minute pentru a se excita). Daca esti interesat cauta pe google: continenta sexuala. Citeste, si o sa afli multe pe aceasta tema!
PS: valabil si pentru barbateii care ti-au scris happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vasile .ghoerghe.ioanee ...gavrilaaa? lasati masturbarea fratilor ca moare pe... a de dorul pe. ii si voi ii dati palme lu mutu? voi nu cititi pe TPU de la cat isi incep viata sexuala femeile? de la 12-13 ani. aveti treaba baaaa, de facut. puneti pe... a la treaba ba nu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Georginel care zici ca esti Vasile, daca din momentul in care te atingi pana in momentul ejacularii dureaza cca 1 minut, asta inseamna ejaculare precoce si vorba lui Brotacel, cuiva n-o sa-i convina.nu e normal.cu cat dureaza mai mult cu atat mai bine, trebuie sa depasesti un prag de 5 minute, mai ales ca ai 18 ani.si lucrul asta se facr prin practica.erectia are 6 trepte, se vede si cu ochiul liber(nu?¿)dupa fiecare treapta te opresti, sezi, bei o cafea, intri pe TPU, te gandesti la bau-bau si dupa aceea incepi iar, pana ajungi la a 2 treapta, erectia de fiecare data o sa fie mai vizibila, adica vascularizarea creste de fiecare data.la fiecare treapta trebuie sa iei o pauza mica pentru a depasi faza ejacularii precoce. daca nu poti din prima, macar incearca sa ajungi la a 3 treapta fara sa ejaculezi.