| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Ma plictisesc pe internetstraight face Aveti niste site-uri cat de cat amuzante sau de omorat timpul? [fara facebook/mess/fml/TPU]! Si nu imi spuneti sa citesc ca acum 2 zile am terminat un roman.

Răspuns Câştigător
| NorbertIsMyName a răspuns:

Incerca http://en.akinator.com/ sigur nu te plictisesti!:P

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru NorbertIsMyName):

Si ce fac pe acest site?

| NorbertIsMyName a răspuns (pentru GlontulAreMereuDreptate):

E simplu. Dai Play si incepe jocul... Akinator(duhul) iti va pune niste intrebari in egleza despre un personaj la care te gandesti tu.sa fie mai cunoscut (ex:Becali) u raspunzi si el ghiceste aproape mereuwinking daca nu ghiceste de 3 ori l-ai batut

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru NorbertIsMyName):

Ce mistoooo love struck Mersiiiii

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru NorbertIsMyName):

Ce inseamna la el character? Caracter ca si la mine?

| NorbertIsMyName a răspuns (pentru GlontulAreMereuDreptate):

Caracter-personajul la care te gandesti

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru NorbertIsMyName):

No bun. Mersi. Ca nu e ca la mine. E chiar bun site-ullaughing Il recomand; x

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru NorbertIsMyName):

A ghicit de 2 ori; o. Nu exista si in romana?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Metin2 e un joc foarte interesant şi de fete şi de băieţi cu săbii, magii, armuri frumoase. Dacă vrei să vezi caută la google image.
Sărbători fericite!♥

| Shado15 a răspuns:

Www.ejocuri.ro,www.miniclip.com, www.stardoll.com, www.y8.com, www.foopets.com, www.myplaycity.com, sau descarcati metin2 dupa www.metin2.ro :Pdaca nu...ia alta carte:)sper ca te-am ajutat:)