| lifeispink a întrebat:

Mesaje de revelion frumoase si dragute va rog frumos :* repede love struck funda

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Fie ca anul care incepe sa-ti astearna in cale, poteca neteda, vegheata de stelute norocoase si ingeri balai!
Iar dorintele tale, toate-toate sa se implineasca, cate una in fiecare zi!
La multi ani!

A mai trecut un an...
Sa-ti amintesti cu placere de toate implinirile, cu melancolie de toate clipele frumoase si cu incredere de tot ce nu ai reusit.
Fii mandru ca ai ramas acelasi suflet cald,
Sarbatori Fericite

Făcând-uţi urările e ca şi cum aş vrea să fiu o specie de spiriduş bun şi simpatic ce are puterea de a realiza fiecare dorinţă a ta, cuvintele magice sunt aceleeaşi … La Mulţi Ani şi un An Nou Fericit!

Îţi doresc atâtea clipe fericite câţi fulgi de nea într-o iarnă ca-n basme. Un an nou mai bun, cu pace şi linişte în suflet şi cu multă dragoste în inimă.

În contul tău nr 200. la banca "viaţă" am depus 365 de zile de fericire, sănătate, dragoste şi bucurii! Bucură-te atunci când îl vei goli! La Mulţi Ani 2012!

Previziuni meteo de revelion 2012: prevăzut o furtună de pupici şi îmbrăţişări … te sfătuim să închizi umbrela şi să deschizi inima. La Mulţi Ani şi un An Nou Fericit!

Închide ochii şi gândeşte-te la tot ce te-a făcut să râzi în acest an, uită restul. Îţi doresc ca aceste zâmbete să se înmulţească cu 2012.

Daca ti-au placut fundalove struck.Te pup si la multi anihappy!

6 răspunsuri:
| ingerpufos a răspuns:

Un an nou, cu certificat de garantie. Oferta valabila doar in noaptea de 31 Decembrie 2011 - 1 Ianuarie 2012! Traieste un adevarat pastel de iarna, cu valuri de ninsoare. Asculta-ti vocea sufletului, alunga frigul din el, fii deasupra linistei creata de dansul fulgilor de nea. Sarbatori fericite si un An Nou de poveste! Gandeste-te la trecerea dintre ani ca la o poarta. Poti sa treci prin aceasta poarta in noul an si sa iei cu tine numai lucrurile bune si apoi sa inchizi poarta in urma ta, astfel incat grijile si supararile sa nu te poata urma. La multi ani! Deschide-ti inima in noaptea dintre ani, lasa bucuria unui nou inceput sa iti patrunda in suflet, paseste cu speranta si incredere si nu uita ca cineva se va gandi in miez de noapte la tine si iti va dori toata fericirea din lume! a doresc ca in Anul Nou ce vine sa aveti parte de 12 luni de Sanatate, 52 de saptamani de Fericire, 365 zile pline de Bogatie, 8760 ore de Intelepciune, 525600 minute de Bucurie, 31536000 de secunde petrecute alaturi de cei pe care ii iubestiSa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Sarbatoarea Craciunului sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Sufletul tau sa vibreze in armonie si pace, iubirea sa te primeasca in bratele-i pline de caldura, iar norocul sa te urmeze oriunde... Anul ce a venit sa te ajute sa descoperi minunea unei vieti implinite! funda te rog:-x:-x:-x an nou fericitkiss

| PrunaPătrată a răspuns:

Eu m-am gandit asa :
Cu ocazia anului nou va transmit tutror fericire si bucurie in famile
si sa aveti un an nou fericit ca sa va puteti implinii toate visele.

sper ca te am ajutat, funda? te rog happy

| BreeTPU a răspuns:

Mesaje de revelion 2013 scrise corect gramatical aici http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php

| Allexiia a răspuns:

Făcând-uţi urările e ca şi cum aş vrea să fiu o specie de spiriduş bun şi simpatic ce are puterea de a realiza fiecare dorinţă a ta, cuvintele magice sunt aceleeaşi … La Mulţi Ani şi un An Nou Fericit!

Îţi doresc atâtea clipe fericite câţi fulgi de nea într-o iarnă ca-n basme. Un an nou mai bun, cu pace şi linişte în suflet şi cu multă dragoste în inimă.

Tată bun, mamă iubită, azi e ziua potrivită, să vă spun ce vă doresc să v-arăt cât vă iubesc. Vă doresc întâi de toate, un an nou cu sănătate, voie bună, trai uşor, bucurie şi mult spor. La mulţi ani!

Ultima zi din an este întâlnirea între moarte şi viaţă; omorâm amărăciunile şi clipele urâte şi re-aprindem iubirea şi înţelepciunea. Un An Nou Fericit!

E cumpăna dintre ani! Să privim înapoi cu iertare, înainte cu speranţă, în jos cu înţelegere şi în sus cu recunoştinţă! Speranţa să vă deschidă poarta spre un an nou plin de bucurii şi împliniri! La mulţi ani!

În contul tău nr 200. la banca "viaţă" am depus 365 de zile de fericire, sănătate, dragoste şi bucurii! Bucură-te atunci când îl vei goli! La Mulţi Ani 2012!

Vă doresc de 2011 ori câte 12 luni de fericire, 52 de săptămâni de distracţie, 365 de zile de succes, 8760 de ore de sănătate şi 525600 de minute de noroc! Un An Nou fericit!

A mai trecut un an … să-ţi aminteşti cu plăcere de toate împlinirile, cu melancolie de toate clipele frumoase şi cu încredere de tot ce nu ai reuşit. Fii mândră că ai rămas acelaşi suflet cald.

Sper sa te ajune:*

| Aby10 a răspuns:

Familia... va doreste ca anul acesta ce vine sa va aduca ce va doriti.An Nou fericit! La multi ani!