| Rucsiii95 a întrebat:

Mi-au intarziat problemele 13 zile, am fost la farmacie, avad si niste dureri de rinichi.i-am povestit cum stau lucrurile, iar doamna de acolo mi-a dat un test pentru infectii urinare, l-am facut.(sunt 4 patratele care se coloreaza) mi-a iesit roz, alb, verde si inca o culoare, nu mai retin..verdictul a fost ca am o infectie mare jos. apoi mi-a zis ca am si urme de sange (culoarea roz)..asta inseamna ca imi vor veni problemele? Mi-a si zis ca din aceasta cauza mi-au intarziat! Mi-a dat tratament.

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Da, dupa cum zici ca ti.a zis, iti vor veni, putin mai ciudate la inceput si prin asta ma refer ca vor avea culoarea aceea rozalie despre care zici, iar apoi cred ca iti vor veni normal, mai ales daca vei reusi sa scapi de infectie cu ajutorul tratamentului prescris. oricum cred ca este bine sa consulti si un medic.

3 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Mersii de fundita!

| cotinel a răspuns:

Asa si intrebarea ta este?

| Rucsiii95 explică (pentru cotinel):

'asta inseamna ca imi vor veni problemele?' Cinteste intrebarea calume, nici macar bun la asta nu esti?