| marianamay a întrebat:

Mie imi place de David Luiz adica el http://www.google.ro/......tp?/search

Care este posibilitatea ca eu si el sa ne intalnim? el e stabilit in Londra si are contract cu Chelsea pana in 2015.
Credeti ca daca eu as vrea sa fiu cu el sa fac primul pas sau credeti ca Dumnezeu decide cine intra in viata noastra si eu imi fortez norocul? Pe scurt:daca Dumnezeu vrea sa fim impreuna asa va fi, ca el sau credeti in destin?

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

rolling on the floor
Câţi ani ai mă? 12?

| Adutza_Ada_1997 a răspuns:

Sti tu, nu vreau sa iti omor sperantele, dar e imposibil