| sherlyn:) a întrebat:

Niste idei cum sa iti prinzi parulbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Hello:*

Pai incearca acestea :
http://www.beatfactor.ro/......-71450-l-1

http://www.feminis.ro/......-sexy-2383 Aceste trei sunt super:x mai ales 2 si 3:). Acolo mai jos ai in patratzel 1, 2, 3. Te descurci tu;).

http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala

Pa pa.

7 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Coc.
Inpletit.
Sus
intr-o parte
intr-o parte impletit
Depinde cum iti place tie.
Daca il ai lung ia-ti cateva suvite din fata din ambele parti si prinde-l cu o clama la spate.happy

| @@ a răspuns:

Placa?

| byanka14 a răspuns:

Pai ce-l mai simplu ar fi cu doua agrafe cu care sa iti prinzi parul intr-o parte, sau ia o suvita mica mai de deasupra si impletestel alaturi de o pamblica, pentru fete cu par lung uite un coc care arata superb: se prinde parul in coada, se imparte in 2 parti care se tapeaza si apoi se face un nod sau doua, dupa lungimea parului, iar varfirile se prind cu agrafe. Poti sa il impletesti in doua codite in jos, caci in sus arata foarte urat, sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu il prind in mare parte. Am o calota cu vreo 10 cm mai mica decat lungimea celorlalte fire de par. Si din calota iau din fata cateva suvite, perii bine si le duc la spatr [ in ambele parti ], si restul parului sta drept si frumos, si am o mica portiune intre breton [ care este intr'o parte ] si restul parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe ei pieptenele iti piepteni atent si grijuliu parul apoi gindesti ce coafura doresti dar mai intii intrebi de cineve cum e coafura pe cineva care are experienta roag-o sau roagal sa ti dea instructii sau sa te ajute respectind aceste sfaturi intelepte vei reusi sa ai o coafura splendida sper de unde stiu sunt un maestru al coafurilor toti ma lauda si se mira cum imi intretin parul asa de frumos si semira cum de nu l-am scurtat am un par spklendid sper ca si tu il vei avea dar totusi stiu cal vei avea deoarece esti frumoasa ca o zina angelica din besme indragite pa papusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sati faci un coc sus strans bine sau poti sa til faci bucle