| CosminComan75 a întrebat:

Niste idei de pagini de facebook aveti?

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Păăi poţi face : o pagină cu sfaturi despre viaţă, amuzantă cu numele : Râsul ne aparţine sau cu statusuri : Eu şi tu formăm un status perfect.
Sper ca te-am ajutat, fundiţă? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Mecoooo a răspuns:

Poti face pagini cu glume, despre fashion, despre un joc anume [ minecraft...etc], despre o persoana publica[Justin Bieber...etc] ♥ sper ca te-am ajutat! Funda?

| Seepty a răspuns:

Poti face o pagina de divertisment unde vei posta poze amuzante si bancuri, ele sunt cele mai cautate in momentul de fata.