| yanny`s a întrebat:

Niste statusuri frumoase?big grinbatting eyelashes nu conteaza de care, cele mai frum primesc funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Ai luat cu tine ce-aveam mai bun.atatea vorbe ce-aveam sa-ti spun.chiar de NU SUNT AL TAU. te voi IUBI mereu! tu ramai in sufletul meu."

nu ma supar ca vorbesti asa mult, atat timp cat nu te superi ca nu te ascult.

Caut dar nu stiu ce, vreau sa vorbesc dar nu stiu cu cine, un cuv magnific dar eu nu il stiu, o prietenie falsa ce o gasesti foarte des!

Intr-o zi iubirea s-a intalnit cu prietenia. iubirea o intreaba pe prietenie: daca eu exist, tu ce rost mai ai?::prietenia raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

Sa nu-ti fie teama de dusmani! Ei pot doar ucide! fie-ti teama de prieteni!

Iubirea este cea mai inalta fericire la care poate ajunge omul, caci numai prin ea cunoaste ca el e mai mult decat el insusi, ca e una cu totul. – Rabindranath Tagore

Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.

Dragostea este o poveste straveche, dar care este totdeauna noua

Dragostea poate uneori sa fie magie. Dar magia poate fi uneori… doar o iluzie.

Dragostea nu e un sentiment, e o CALITATE

Exista atatea lucruri minunate…Numai de am avea ochi sa le vedem, suflet sa le iubim.si maini sa le atingem!

nu sunt asa cum ai vrea, nu sunt asa cum iti doresti, nu sunt cel pe carel l-ai vrea…dar sunt acel ce iti lipseste….

Sunt rau. Sunt bun. Sunt nemilos. Sunt bland
Da, tu, iubeste-ma asa cum sunt.
De-as fi doar bland si bun, cum ma doresti
ar fi usor de tot sa ma iubesti.
Atuncea toata lumea, cata e, m-ar adora -
si-ar mai avea acelasi pret,
iubirea ta? "

Te Iubesc …e putin
2. Te ador … E infim
3. Amandoua. e sublim

Nu pot sa adorm,
si ingerasul mi-a sa ma gindesc
la ceva frumos din viata mea
asa ca m-am gindit la tine. happy :*

Nu-mi pasa de moarte, dar ma doare sufletul sa parasesc viata

Dragostea nu e o stare de spirit …e un stil de viata…

Originalitatea nu consta in a spune ceva ce nu a mai spus cineva…ci in a spune exact ce gandesti u

Dragostea este jarul amprentat in interiorul inimii.

Dragostea este ca si marea, nu o poti cunoaste plimbandu-te cu o barca pe deasupra, va trebui sa te scufunzi in ea.

dragostea e ca vantul……. nu se vede dar se simte….

Inainte de somnik,
Iti trimit un mik pupic,
Sa il ti pe obrajor,
Sa ai somnul mai usor,
Sa-l tii-n brate langa tine,
Si sa te gandesti la mine.

iubirea e doar un deja – vu al unui suflet imbatat de farmecele unui vis ….

Unde dragoste nu e, fericirea este o imitatiei.

Iubirea este piramida creatiei universale.

Cautam inocenta pe toate rafturile vietii, dar o gasim din ce în ce mai rar; important este sa-i cultivam caracterul.

Esenta iubirii nu va disparea niciodata, desi fumurile orgoliilor va încerca mereu sa o sufoce.

ragostea e mai presus de toate…daca ai cu cine le imparte, traieste momentele iubiri…si vei avea totul, cheia fericiri.

Te caut in fiecare vis
Ca te intorci tu mi-ai promis
Dar nu mai apari ca alta data
Nu mai esti cum erai odata
Acum esti distant, acum esti langa mine
nu-mi pot da seama ce se-ntampla cu tine
Gandeste-te putin cat rau poti sa faci
Dar cand vorbesc cu tine, te intorci si taci…

Exista sex fierbinte, sex salbatic, sex in grup, sex protejat, sex oral, sex anal, sex prin telefon, insa pentru TINE exista… MASTURBAREA.

Adori trupul meu dulce…iti place cand buzele noastre se ating…esti in al noualea cer cand simti in tine picaturile mele…sunt acelasi eu: Jack Daniels!

Crezi ca Totu` iti Apartine. Ai Bani... Potzi sa Ai Orice. Insa Nu Si` Pe MiNE ….

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

Crezi ca ma cunosti? te-nseli amarnic...sunt o simpla imagine... o poza ce o poti interpreta cum vrei.

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva... Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea.

Daca ai nevoie de mine. nu mai sunt aici. strig-o pe ea. Poate ea isi face griji

Invidia v-apasa, nimic nu va convine,
Mai bine fraierii sa taca, cum se cuvine.

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

Cu cat cunosc mai multi oameni, cu atat imi iubesc mai mult cainele. Pt cei ce nu pricep. Mama prostilor e mereu gravida.

Dintr'un trandafir, fiecare petala e o iluzie, insa fiecare spin e o realtitate

Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi:X:X

ofera-mi destula liberatate...cand ma vei avea cu siguranta!

Daca astazi simt ca toate ma dor
Maine stiu ca-mi va fi mai usor.

14 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Statusuri de dragoste 1 " Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

Statusuri de dragoste 2 " Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 3 " Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

Statusuri de dragoste 4 " Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva…. "

Statusuri de dragoste 5 " Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Statusuri de dragoste 6 " As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

Statusuri de dragoste 7 " Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "

Statusuri de dragoste 8 " Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

Statusuri de dragoste 9 " Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

Statusuri de dragoste 10 " Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

Statusuri de dragoste 11 " Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

Statusuri de dragoste 12 " Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

Statusuri de dragoste 13 " Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

Statusuri de dragoste 14 " Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

Statusuri de dragoste 15 " Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti… "

Statusuri de dragoste 16 " Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

Statusuri de dragoste 17 "O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata… "

Statusuri de dragoste 18 " Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "

Statusuri de dragoste 19 " Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

Statusuri de dragoste 20 " Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… "

Statusuri de dragoste 21 " Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta… "

Statusuri de dragoste 22 " Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista… "

Statusuri de dragoste 23 " Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti… "

Statusuri de dragoste 24 " Cauta in sufletul meu pacea, cauta iubirea, pasiunea, tandretea, cauta implinirea… Cauta si te vei regasi gasi acolo, foarte aproape de inima mea… "

Statusuri de dragoste 25 " Esti o bucata de raza rupta din soare si cazuta pe pamant pentru. a-mi lumina inima si sufletul pierdut in splendoarea frumusetii tale… "

Statusuri de dragoste 26 " Sa astepti mereu dragostea ca pe un fel de jertfa pe care nu ai cum s-o oferi, pentru ca de fapt asteptai o jertfa pe care sa o poti oferi ca pe o dragoste… "

Statusuri de dragoste 27 " Barbatii iti v-or spune multe, ca te iubesc si cum si cat, v-or spune mai frumos ca mine, dar nu te v-or iubi atat… "

Statusuri de dragoste 28 " Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce… Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 29 " Din apa marilor as vrea sa impletesc Cuvantul dulce "TE IUBESC" Si tie sa ti-l daruiesc, ca esti tot ce imi doresc! "

Statusuri de dragoste 30 " Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 31 " Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor… "

Statusuri de dragoste 32 " Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "

Statusuri de dragoste 33 " Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul! "

Statusuri de dragoste 34 " Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul… rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare… "

Statusuri de dragoste 35 " Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire… "

Statusuri de dragoste 36 " Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare… "

Statusuri de dragoste 37 " Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit… "

Statusuri de dragoste 38 " IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista… "

Statusuri de dragoste 39 " Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seca… Te v-oi iubi si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi! "

Statusuri de dragoste 40 " Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermecat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! "

Statusuri de dragoste 41 " IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "

Statusuri de dragoste 42 " Eu ti am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am cazut de mii de ori… "

Statusuri de dragoste 43 " As vrea sa-nnec mahnirea, Ce sufletu-mi apasa des, Sa las sa vina doar iubirea, Ce bantuie prin lanuri verzi… "

Statusuri de dragoste 44 " De ce te simt atat de departe si nu-ti aud de dor cuvintele, cand un sarut ne mai desparte, si cand splendoarea inca ti se mai simte… "

Statusuri de dragoste 45 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 46 " Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, cate picaturi prinzi, atat ma iubesti, cate picaturi scapi, atat TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 47 " Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine… "

Statusuri de dragoste 48 " Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza… "

Statusuri de dragoste 49 " Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asa cum ne doream… "

Statusuri de dragoste 50 " Nu distrug visele… injectez speranta :X! "

| Farcas a răspuns:

1. Un VIITOR stralucit SE VA BAZA intotdeauna pe UN TRECUT UITAT
2. Cei ce te critica nu vor decat sa te schimbe, pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata
3. uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai avut, uita timpu ce`a trecut, un sfarsit e un nou inceput
4.Viata e scurta; incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat si nu regreta nimic din ceea ce te-a facut odata sa zambesti :X
5.Fiecare om are un suflet, Fiecare om merita un zambet... Fiecare om are o sansa, Fiecare om greseste macar odata
6.Nimic din ce se intampla in jurul meu nu`mi convine. si daca`i supar pe toti.imi pare bine:>
7.Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit
8.Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.
9.Intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA:daca eu exit. tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde:ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima
10. Oriunde ai fi, orice ai face, cu oricine ai fi acum, candva te vei intoarce dar cand va fi prea tarziu; atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi:-j
11.Nu`ti dori perfectiunea, exista defecte dupa care alti innebunesc
12.De multe ori cand plangi nimeni nu iti vede lacrima, nimeni nu iti simte durerea.cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.in schimb cand gresesti toata lumea te vede
13.Nu ma uit in urma, trecutul ramane trecut, de unde am plecat nu ma mai intorc, merg cu toata viteza inainte, unde am scuipat nu mai pup.las pe altele sa linga :))
14. Oricui i se poate intampla sa se simta singur, dezorientat, ranit, neinteles, sau atat de dezamajit incat ii vine sa strige in gura mare ca iubeste
15.Cand problemele usor usor se vor stinge, le vom arata la toti ca dragostea invinge
16.Lacrimile curata ranile interioare, vindeca sufletul.Nu va feritzi sa plangetzi, pentru ca asa va descarcatzi. Cei ce nu plang niciodata nu au sentimente[Lacrimile nu sunt o rusine]Iubesc, plang din dragoste, Iar NIMENI, NICIODATA nu ma poate critica pentru asta
17. Orice lucru in viata se gaseste greu dar atunci cand il gasesti, trebuie sa lupti din greu pentru al pastra
18. Dragostea este limba in care inimile noastre vorbesc una cu cealalta. Pentru tine, dragul meu, inima mea canta.

Mai multe gasesti pe www.statusuri.ro
Bye-Bye :-*

| darkeyes a răspuns:

"esti atat de dulce cand ma certzi cand razi'cand plangi Cand ma IuBeSTi "

"Nu te Supara daca l'ai vazut Cu vreuna Vreodata. la draq fata u esti cea M'ai Importanta;]]"
Noi doi NU avem nevoie de o despartire ca sa ne dam seama ca doar impreuna noi invingem teama!
#Si se tranformã in copil. E bunãã, e durãã. in seara asta pluteste in parfum de aventurã.
"[Va veni timpul cand o sa vorbim din nou/Eu o sa rad de multe tie o sa-ti para rau]; X"
I'a fost alaturi zile bune si noptsi grele cand plangeam din despartsiri sau barfe rele.]"
#cine ar putea sa ne opreasca acum
ca avem texte fara mila si tigari fara tutun

[mai am vreo 70 de documente numai cu statusuri de toate genurile posibilelaughing daca vrei poti sa ma contactezi cu un mesaj si iti trimit daca ai nevoie happy ]
BYe:*

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Mama mi-a zis sa nu alerg dupa 2 lucruri, transportul in comun si baieti.winking si inca unu :Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

| mada12 a răspuns:

Statusul meu preferat de prietenie e : Nu sunt singur in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant
- pentru "iubire" - Dragul meu iubit, negru si pitic, Iti trimit din departare, Un cosciug si-o lumanare, Si in semn ca te iubesc, Drept in cap ti le trantesc, Si in semn ca te ador, Iau un par si te omor:X:X Preferata meah:X:Xlaughing

| kaya a răspuns:

1.Gheorghe ma cheama, dar poti sa-mi spui "iubitule"
2. Mi-am pierdut ursuletul de plus nu ai vrea tu sa dormi cu mine?
3.Am bmw seria 5 si vila in Snagov. Ia zi, te scot diseara la un suc?
4.Haide pisy sa te scot prin parc? dar intai sa-ti pun o punga-n cap
5.Cauta-ma prin alta parte
6. In ziua care te-ai nascut era urat tare afara si ploua, dar plangea cerul ca a pierdut un inger sad
7. Cel mai rau ma doare faptul ca ma doare
8.Pentru tine, iubirea mea m-as arunca in spatele trenului laughing
9. DND si gata fara alte comentarii
10. Lasa-ma mai repede in pace, daca nu vrei sa te iau la suturi prin lista mea! DND!
11. Taci acolo ca n-am
12. Zboara puiule sau te zbor eu!
13.Numar oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra. Mai stai o data
14. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, moamaaa cati prosti imi citesc status-ul
15.Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!
16. Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge
17.Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru nimic in lume.
18.Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc
19.Cine ride la urma, gindeste mai incet
20.Cine-i si munceste are tot ce vrea cine-i smecher si chiuleste are tot asa.
21.Fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacul.

| cockie_green a răspuns:

Pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat

" Trece lebedele-n zare... eu ma uit, ele dispare...

Dau din craci ca cei saraci si din buci ca cei nauci!

" Femeile sunt impartite de catre barbati in 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve! "

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Cine se trezeste de dimineata…caska toata ziua

| Brianariri a răspuns:

Vreau sa te vad cum cazi tipanad cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana.; As vrea sa fiu o stea o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca.; E lipa ce inevitabil m-a ajunspentru o secunda toti ochii s-au oprit din plans; Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si nu as regreta deloc.; Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine. darun singur lucru insa stiu bine mi-e tare dor de tine.In gradina casei melestau cu capul plecat si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla-n cap.; De ce te uiti asa la mncu ochi tristi si goi? nu crezi c-ar fi mai bine sa-i scoatem pe-amandoi?

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

Fetele imi bat in geam, nu aud, am termopan!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit

Status under construction

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

2. Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste

3. Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stie• Sa •Se• Poarte •Cu Mine• K• Un• Actor• Din•Filme
IuBiRe• O sa GaSestidOaR• In FiLmE sHi DaK asta vReI• imi PaRe RaU dE tInE•
daca ai ceva de comentat tine pentru tine nu conteaza si nici nu va conta! fac ce vreau cu viata mea!
Nu ma intelegi? stiu ca ai vrea mai mult Toate la timpul lor Sthii? asta sunt
Da! VoR FiI Doar El Si Ea ImPrEuNa, PaNa cand Se Va SfArSi MeReU AcElasi DrUm Ii Va UnI
Du`te la o blonda si la o roshcata K stiu ca poti sa le faci fata Dar intoarce`te la m K stii bine tot bruneta tine la tine
E atat de dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti
Fetele iti vor spune multe ca "Te iubesc!" si cum, si cat iti vor spune mai frumos ca mine insa nu te vor iubi atat
Te maturizei prea greu sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereuwinking
. Oare cine-ar fi crezut? Oare cine-ar fi stiu? Dintr`un joc copilaresc Sa ajung sa te ubesc!
• Oare ce simti cand ma vezi?•Oare in mine u ink mai crezi?•...
Am UiTaT dE LiMita [love struck]Am UiTaT dE DiStAnTzA[love struck]StAm Fata`n Fata[:X]."tE ad0or" Iti SoPtEsC[love struck]."Te Iubesc" imi raSpUnZi[love struck] Ia`Ma in BrAtZe[love struck]Sa ZbUrAm pRiNtrE vise INtR`un UniVers dE dOrintZe[love struck]
"stiu cand sa rad cand sa fiu suparata cand in ochii tai sa fiu cea mai importanta fata"
[♥]stie cum sa fac, cum sa ma tina [♥] ca atunci cand sunt ca EL sa ma simt ca o regina[♥]
Nu doare ca nu te voi mai vedea doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi
Cateodata ma gandesc la tine Alteori stiu ca nu e bine Dar stiu ca te voi pastra mereu In inima mea[love struck][love struck]
Nu Mai Pot de Tine ca estiDulce Rau de Tot[love struck] Daca Imi Dai un Pupic nu`Mi mai Trebuie Nik`[love struck]
. DiFeRiTa, nu poate Fi cOmPaRaTa NiCi K ToTzI bAnIi DiN luMe Nu PoAtE Fi cUmPaRaTa[winking]
º•Tu tzineai Mult la el,. º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul. º•
EL e singurul ce poate sa`mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate♥
Ea a fost mereu langa mine cand restul m`au lasat Si a fost mereu cand toti pe la spate m`au acuzat Ea m`a ajutat incet, incet sa devin ce sunt acum Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck
Si Va Plange Neincetat, dOrindu`si sa Fi Uitat…Alinandu`i Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!
Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan`la urma tot la tine vine asa ca ai grija de el ca`n inima lui nimeni nu`i la fel!
"Ce`i al tau e pus deoparte"
[♥]imi place cum ma privesti[♥] imi place cand imi zambesti[♥]
Poate ca eu nu stiu ce`i dragostea [love struck] Dar stiu ca de tine m`a legat ceva [love struck]
Ai fost cu mine cu mine ai tras mereu Si nu ma refer la bine, ma refer la greu.[love struck]
Fata MoDeL asta O sa Fiu pT eL[love struck]
.•ღItzi place zambetul si chipul meu de copil Iti place cum arat Iti place al meu stil Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala Iti place ca exist si ca sunt reala•ღ
sa iubestifara conditzii sa vorbestifara intentzii, sa daruiestifara motive, sa tzii la cineva fara explicatzii
Ce`am simtzit ca Tn nu mai Simtzisem vreodata Era un Sentiment ciudat, dar Incepea sa`mi Plak
Ma acoperi, ma intelegi, ma strangi in bratze si ma incalzestima faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi
Esti. GanduL. MeU. BuN. ShI. PoatE. ca. O. Sa. Am. ca. Tn. Un. SfarshiT. de. DruM.
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei
nu rasp la intrebare ci vreau sa-ti zic ca nu vream sa ma inteleg cu colega` mai bine pentru banii ei.
nu as face asa ceva neverhappy
stau bine cu ei.de ce sa ma gandesc la portofelul altcuiva?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea...iubirea te-a vrajit dar cel care il placi este vrajit de o prietena de a ta. atunci sufletul se crapa in doua lasan din urma numai lacrimi seci

| KrYsSs1478990 a răspuns:

1.Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, drumul fericiri iti lumineaza sufletul.

| cosmix a răspuns:

Nu pune credinta
In orice gurita
Caci gurita de vei da
Carte nu vei invatalaughing

ah ce mama ai avut
ce frumoasa te'a facut
ochii mari,gurita mica
trasaturi de papusi
ochi mici, gurita mare
trasaturi de domnisoare

Foaie verde lamaita sa iti bag **** in gurita!

Eu am o gurita dulce cum te prinde te seduce
pe o petala de trandafir iti trimit gurita mea, iar pe una de lalea sa-mi tr gurita ta