| TinkerBell_3614 a întrebat:

Niste statusuri pentru fetitse rele, care sa dea de inteles cine e shefa, va rog!

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Bunabig grin

• oricât atsi încerca . voi nu sunteti ca mine ! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine
• ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X
• fetele . incercatsi si va controlatsi . chiar numai pe mine ma invidiatsi ? :O
• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI !
• stiu ca vreti sa fitsi ca mine , dar gelozia voastra ? zãu cã nu tsine [-x
• îtsi dai prea multă importantsă , când , defapt , esti doar o zdreamtsă !
• nu o să mă supăr pe tine . n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine
• sunt mult prea dulce ca să fiu light.
• nu vă mai consumatsi . la nivelul meu , tot nu vă ridicatsi !
• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază ...Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă !
• Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa`
• fetele cumintsi ca mine scuipa ` . fetele rele ca voi , inghit
• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu !
• diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vine !
• geloaselor , fitoaselor . prea putin imi pasa ! :O vorbiti-ma cat vreti , barfele voastre imi dau importantsa !

Statusuri de fite

statusuri messenger noiSunt bun la pat…dorm continuu

Esti naiv? Dă-ne 500 de mii şi te ajutăm!

Ce status sa-mi pun ca sa te cuceresc?[statusuri de cucerire]

Caut o noua cucerire,te bagi?

Numai sunt un golan,suntem 2.

Când pisica nu-i acasă, sabia nu taie

Sincere condoleante

Sunt obraznic precum statusul. [ statusuri obraznice]

Hai la statsuri criminale.

Toate statusurile sunt ocupate.

Ochi caprui, fura inima oricui.

ochii albastri ca seninul te imbata ca si vinul

ochii negri si blanzi de dragoste sunt flamanzi

ochii verzi niciodata sa nu-i crezi

Toata lumea cauta statusuri geniale.

Cred că ar fi timpul să-ţi ofer puţin timp din timpul meu.

Dacă nu era cu mine il inşela cu mine.

Purced din copilarie in copilarie.

M-am născut sa fac fitze nu să le suport.

Ce dea fite aveţi. Numai statusuri fitoase.

Brb sunt la cură de beţie.

Sts noi.

Nu lăsa şcoala să-ţi afecteze educaţia. anti-şcoală

Dacă mâine nu mai sunt pe mess înseamnă că am câştigat la loto

Invisible to everyone

Te dai scumpă dar eu te ştiu de când erai la reduceri

Plec să duc gunoiul, te las undeva?

Vă bat la foc normal

Dorm

Pac pac…m-ai inteles

Şi ar fi timpul să îţi ofer puţin timp din timpul meu
Categorie: statusuri noi(211) Statusuri noi25. 01, 2008

Statusuri diverse
Plecat cu gândul…la un coupe…motor mare… fără CD şi fără difuzoare…s-auzi cum urcă-n ture…prea tare…visează în continuare…speranţa nu moare…

Viata e un joc de cacao în care nu poţi folosi coade!

Domină ca să nu fii dominat!

Ca să întelegi că eşti prost trebuie totuşi să-ţi meargă mintea…

E greu să nu faci nimic… nu ştii niciodată când termini...

Punctul G la femei se găseşte la sfârşitul cuvântului SHOPPING!

Ochii care nu se văd se uită la fundul femeii tale…

Când ai suflet RĂU în tine atunci eşti privit mai BINE !

Nu voi fi un om obişnuit, pentru că am dreptul să fiu extraordinar…

Pentru mentalitatea de căcat, spun: Suck my cock! Crezi că dacă eşti bogat când te caci miroase-a LiLiac?!?!?

Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul rămâne trecut căci prezentul ştii sigur că va schimba un viitor care a fost deja…

Răzbunarea cea mai cruntă este când duşmanul tău e silit să recunoască că TU eşti mai bun şi el e mai rău!

NU mai suferiţi de FIŢE!

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

Nu sunt rea, sunt smecherită şi ştiu să mă fac iubită, hai să facem o încercare, să vedem care pe care…

Nu există gânduri rele doar idei ieşite din comun la f el cum nu există nici un gând bun pe care să v-il spun…

Prea mulţi proşti pentru o ţara aşa de mică…

Nu există nu-mi place să beau… beau fără să-mi placă !

Nu există minciuni doar adevăr fără dovezi…

Nu există ceva mai rău decât cazare pe viaţă…

Visele nu ţi le dau, nu mi le poţi lua, să visez e lumea mea…

Smeel`s like weekend…

Spuneţi că nu mă suportaţi dar vă uitaţi la mine de parcă mi-aţi fi fani…

Adevărul care îi face pe oameni liberi este în cea mai mare parte adevărul pe care oamenii n-ar vrea să-l audă…

Stăm la rând? Sau toţi deodată?

Pentru orice femeie dorită de majoritatea bărbaţilor există cel puţin unul deja e plictisit de ea…

Dacă tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iţi par cuie…

Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poţi să te prefaci, ai reuşit. .

Atâta timp cât nu-ţi pasă unde eşti, nu te poţi rătăci…

Nu ai mai văzut mâncare de când se trăgea cu arcul !

Fiecare iubire are un balcon ca Romeo şi Julieta, pe care mai târziu se întind rufe…

Pe cine nu îl laşi să moară nu te lasă să trăieşti…

Nu-mi mai daţi sfaturi… stiu să greşesc şi singur!

Ce s-ar întâmpla dacă o maşină, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile?

Pentru fiecare 60 de secunde în care stai supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

E o altă zi în care mi-am pierdut ideea, moralul e la pământ şi marijuana e cheia…

Lasă timpul să treacă ca să faci treaba să meargă… nu te grăbi… vei reuşi!

Cei care încearcă să îşi înnece necazurile în băutură uită un lucru: necazurile ştiu să înnoate…

Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!

Parcă vouă nu vă placea când vă luam pe la spate, când vă trăgeam de păr şi vă dadeam palme strigaţi o doamne ce naiba sunteţi doamne…

Cei care te critică nu vor decât să te schimbe… pentru că văd în tine ceea ce ei nu au să fie niciodată !

Nici tu nu te cunoşti, cândva vei fi surprins de tine !

Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti…nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le !

Când te-ai născut plângeai, iar toti cei din jur râdeau… trăieşte-ţi viaţa în aşa fel încât atunci când o sa vină clipa tu să râzi iar cei ce vor sta în jurul tău să plângă…

Nici de moarte nu am teamă, ştie lumea cum mă cheamă, când acuz şi mă răzbun ştie lumea că-s nebun…

Eşti la fel de binevenit ca şi telefonul care sună în timpul sexului

Bat covoare cu ochiul minţii !

Moderatelly Invisible…

Nu sunt singur în ploaie şi vânt. Am cei mai buni prieteni de pe pământ…

Un nimeni celebru !

Nu-mi stricaţi proasta dispoziţie !

România este o ţară în care pizza vine mai repede decât poliţia !

Numai după invidia altora îţi poţi da seama de propria ta valoare…

Din lipsă de experienţă m-am oprit la atât !

Când îi bate norocul la uşă, leneşul se plânge de… prea mult zgomot !

Am praf în ochi pentru artişti, praf în nas pentru rockerişti, praf de puscă pentru manelişti, te fac praf dacă mai mişti !

Eu sunt bogat, dar nu mă consider fiindcă îmi lipseşte esenţialul…

Dacă vezi pe cineva fără zâmbet……dă-i unul de-al tău…

Primul semn de senilitate este să crezi că le ştii pe toate…

Creierul meu abia aşteaptă să fie pus la muncă!

Diplomaţia este arta de a spune: "Cuţu, cuţu …
până ce apuci să pui mâna pe o piatră…

Dacă ai datorii financiare, cineva este stăpân pe o bucăţica din tine !

O ceartă este o întrecere în care fiecare vrea să aibă primul… ultimul cuvânt !

O vorbă bună poate ţine de cald trei luni de iarnă…

Am 2 femei în viaţă : STEAUA mea şi MUZICA…. trăieşte viaţa ta şi nu a altuia !

Cel cu limba prea ascuţită riscă mereu să-şi taie singur beregata…

Adevarata valoare a unui om este: cât l-ai preţui daca ar pierde tot ceea ce are…

Dacă nu ne pasă de viitor, nici viitorului nu-i va păsa de noi…

Nu-ţi lăsa vorbirea să meargă mai departe decât gândirea!

În orice mare iubire este şi un pic de orbire,
dar în nici una mai multă ca în iubirea de bani…

Psihologul este un tip care-ţi ia o grămadă de bani ca să-ţi pună toate întrebările pe care soţia ţi le pune gratis!

Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come…

Şoferul prudent se uită în ambele sensuri înainte de a trece pe roşu…

Nu contează lungimea baghetei…. ci magia din ea!

Nu poţi schimba trecutul, dar îţi poţi nenoroci un prezent
liniştit îngrijorându-te despre viitor…

Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur…

Dacă aduni toată viaţa bani de frica sărăciei, ai ajuns deja sclavul ei!

Unii oameni se tem aşa de mult de moarte că nici nu mai apucă să trăiască!

Spune-mi la ce fel de glume râzi, ca să-ţi spun cine eşti!

Adevăratul câştig în viaţă este viaţa, nu banii…

Suntem înclinati să credem nu ceea ce este adevărat,
ci ceea ce ne place…

Un om fără convingeri este un vagabond care merge spre nicăieri…

Senzaţia e unică, doza de risc e mică. Viciul meu implică doar plăcere şi dependenţă psihică…

Azi este prima zi din restul vieţii mele…

Dacă cei ce trăiesc în ţări comuniste ar avea să mănânce cât au de înghiţit,
ar duce-o mult mai bine…

Punctul tare al multor personalităţi este că au ajuns
să-şi cunoască şi să-şi depăşească slăbiciunile…

Nu ştiu care este cheia succesului, dar ştiu precis care este cheia eşecurilor:

încercarea de a face pe placul tuturor…

Trăieşte cu grijă, viaţa n-are "roată de rezervă"

Sfaturi putem da, dar minte nu!

Viaţa-i ca o târfă ce des îţi iese în faţă, ce des îţi trage plasă !

Îmi este călăuză oricine e mai nebun decât mine…

Nu merită niciodată să plângi pentru cineva, iar cine merită nu te va face niciodată să plângi!

Am căutat şi caut căutând…
m-am pomenit din vina mea să plâng.
m-am pomenit greşind…

Cea mai mare răsplată pentru strădaniile unui om
nu este ceea ce câştigă prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea!

Cea mai sigură cale spre bucurie este să cauţi să faci o bucurie altuia…

Copiii sunt averea omului sărac…

Nu te compromite… nu te ai decât pe tine!

Oare câţi o să sufere
să cadă din picioare?
să facă remiză
când joc eu un meci mare…
viaţa-i ca 2 zaruri aruncate la întâmplare…
să te ridici, să pleci dintr-o singură aruncare…

Nu ştii ce înseamnă arta de a învinge… să fii fierbinte chiar dacă afară ninge…

Viaţa-i scurtă merită să o traieşti…. confruntă toate greutăţile ce le întâlneşti
e foarte important…. să inveţi cum să trişezi… să nu abandonezi un joc pe care îl pierzi…

Încă un an din viaţă a trecut… am trăit doar cum am vrut!

Fii elegant, nu te vinde pe nimic…

Ceartă-ţi prietenul în ascuns şi laudă-l în public!

Se vede clar pe faţa ta…că mă placi şi că m-ai vrea…ţi-ar da botul târătura…mergi închis şi taci din gură!

Dacă invidia ar produce febră întreaga lume ar fi bolnavă!

Intuiţia este o calitate a femeii care o ajută să-şi contrazică barbatul înainte
ca acesta să apuce să deschidă gura!

Primul semn al unei stări înapoiate, din punct de vedere al culturii,
este intoleranţa. Când cineva crede că numai el are dreptate…

Nimeni nu te poate ţine în inferioritate fără consimţământul tău!

Unii oameni cred greşit că opusul dragostei este ura, când de fapt este
indiferenţa!

Fiecare om mare a învăţat mai întâi că trebuie să asculte, de cine trebuie să asculte şi când trebuie să asculte!

Greşelile copilăreşti nu sunt făcute de regulă de … copii!

Un om trebuie să fie destul de mare să-şi recunoască greşelile,
suficient de destept ca să înveţe din ele şi îndeajuns de tare ca să le îndrepte!

La douăzeci de ani domneşte sentimentul,
la treizeci de ani voinţa, iar la patruzeci, judecata!

Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie să lupti din greu pentru ele, apoi îţi atârnă de gât o viaţă întreagă!

Trei iezi. cucuiezi. unde-i jointul să fumezi ?

Unii oameni vorbesc din experienţă, alţii, din experienţă, nu vorbesc!

Este foarte bine că eşti un om "cu picioarele pe pământ"
Dar nu uita că trebuie să le mai şi mişti!

Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea să nu le atingem,
dar ne pot călăuzi în viaţă!

Ca să ajungi mare nu este suficient să fii puternic,
trebuie să mai şi ştii cum să-ţi foloseşti această putere!

Cel mai sigur semn că cineva nu este important
este silinţa cu care îşi dă importanţă…

Nimeni nu creşte dacă îngăduie mereu altora să hotărască în locul lui!

Cine nu iartă distruge puntea pe care trebuie să treacă el însuşi!

Viaţa asta e ca hârtia igienică……….lungă şi folositoare !

De perfecţiune te-ai plictisit…dar imperfectul aduce cu el întodeauna o schimbare înfloritoare…

Înfrângerea nu este decât a celor care o acceptă!

Minţile ilustre discută idei, inteligenţele medii discută evenimente,
iar minţile reduse îi discută pe alţii!

Cel ce scrie, transmite, cel ce vorbeşte comunică,
cel ce gesticulează convinge!

Eşti inteligent dacă nu crezi decât jumătate din ceea ce auzi;
eşti înţelept dacă ştii care jumătate!

Când eşti tânăr, încerci să schimbi toata lumea;
când ai îmbătrânit, vrei să-i schimbi pe cei tineri!

A scăzut bursa la praz…. şi asta numai din cauza unei tranzacţii de căpşuni…

Dacă te uiţi sus vezi cerul, dacă te uiţi jos vezi pământul, dacă te uiţi în spate nu vezi nimic, dar dacă te uiţi în zare vei vedea o armată de succese…

Pace pe pământ şi război în pat…

Dacă barbatul ar fi bun de ceva, femeia nu l-ar înşela…

Când eram mic credeam că faima şi banii mă vor face fericit …….acum că am crescut . am realizat că aşa este !

I wanted to kill the sexiest person alive, but suicide’s a crime

De urâtă nu-i frumoasă… da-i deşteaptă, proasta dracu’…

Nu face azi ce poţi lăsa pe mâine…

Când doi se ceartă, al treilea… e martor…

Cum îţi aşterni, cum vine altul şi se culcă în locul tău…

A.R.F.E. = Arăt. Realmente. Fermecător. Este ?

Decât intelectual, mai bine un amărât de miliardar !

Dacă totul a ieşit bine, înseamnă că ai greşit undeva !

Cel ce sforăie întotdeauna adoarme primul !

Mai bine burtos de la bere decât cocoşat de la muncă !

Cine se scoală de dimineaţă, îi vede pe ceilalţi dormind !

Cine se scoală de dimineaţă doarme mai puţin !

Cine sapă groapa altuia se numeşte gropar !

Decât sărac şi bolnav, mai bine bogat şi sănătos !

Fie pâinea cât de rea, tot mai bun e cozonacul !

Cine râde la urmă, gândeşte mai încet !

Ne naştem goi, uzi şi flămânzi. De abia după aceea lucrurile se înrăutăţesc…

Când o femeie nu vorbeşte să n-o deranjezi pentru nimic în lume !

Faima existenţei umane nu constă în a trăi, ci în a şti pentru ce trăieşti

Experienţa este cel mai prost învăţător.
Ea ne dă întâi examenul şi numai după aceea lecţiile !

Eram trist că n-am pantofi, dar am întâlnit pe unul care n-avea picioare…

Dacă toată lumea este de acord cu tine, probabil că eşti foarte inteligent.
Sau s-ar putea să fii … şeful

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele îţi pot fi fatale…

O sperietură bună realizează mai mult decât 100 de sfaturi !

Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe tine însuţi şi vei întelege atunci
câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi !

Este adevărat că "banii vorbesc": cel mai adesea ei ne spun: "La revedere !

Cel ce participă la jocuri de noroc se jefuieşte singur !

Învaţă şi din greşelile altora, nu vei avea timp să le faci tu pe toate !

Oamenii mari nu s-au considerat niciodată mari, oamenii mici nu s-au considerat niciodată mici!

Când te lupţi cu propria-ţi conştiinţă şi eşti învins, ai caştigat!

Cel care crede că le ştie pe toate este foarte enervant mai ales pentru noi, cei care, oricum, le ştim pe toate !

Cu cât s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vieţii noastre, cu atât mai clar ar trebui să vedem prin ea…

Înţelept este acela care trăieşte în fiecare zi ca şi cum în fiecare zi şi în fiecare ceas ar putea să moară !

Nimeni nu este atât de întelept sau atât de prost pe cât se crede…

Stai departe de oamenii care îţi micşorează ambiţia. Oamenii mici întotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac să te simţi că şi tu poţi deveni mare !

N-am să ajung pe culme? Se poate foarte bine. Dar vreau să urc atât cât am să pot, prin mine…

Lucrurile nu sunt greu de făcut. Greu este să te pui în poziţia de a le face !

Sclavul nu are decât un stăpân, ambiţiosul are atâţia stăpâni câţi îi pot fi de folos carierei sale !

Lumea nu e a celor modeşti, ci a celor energici !

Două clătite se plimbau prin deşertul Sahara, deodată una se împiedică şi îi sare gemul…

Horoscopul de astăzi: Lucru= stelele îţi zâmbesc, Bani= stelele îţi zâmbesc, Iubire= stelele încă râd…

Never take life seriously. Nobody get`s out alive anyway…

Există două feluri de oameni: cei care mă plac şi cei care să se mai ducă în pola mea !

Nu-ţi lăsa gura să scrie cecuri pe care fundul tău nu le poate plăti !

Valabil !

Sunteţi în plus !

Nimeni nu moare virgin/a, viaţa ţi-o trage exact când te aştepţi mai puţin…

Pun gânduri în rânduri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine…

Dus cu pluta… cine vine ?

Azi nu am status…

În visele mele mereu vei rămâne… ca o scânteie care mă luminează iar când mă trezesc vreau să o iau de la început…

Prostul râde de prost că cică prostul nu prea ştie… cică dacă râzi de prost eşti mai prost ca prostul…

Trăim într-o ţară în care ţi-e greu să mai crezi în visul tău, ţi-e greu până la urmă să mai crezi în D-zeu, viaţa e doar un drum aşa cum ţi-am mai spus şi drumul meu e din nicăieri spre început !

Hai baieţi …. puneţi mâna pe lopeţi !

Nu uita niciodată să zâmbeşti că nu ştii niciodată cine se va îndrăgosti de zâmbetul tău…

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !

Bună ! Nu-mi pasă ! Pa !
Categorie: Statusuri diverse(11) Statusuri noi25. 01, 2008

Statusuri haioaseBeau bere… să-l fac spriţ pe Jack Daniel`s

Mă numesc cum mă numesc şi mă cheamă cum mă cheamă!

Încerc să mă gândesc cum mă pot gândi la ce vreau să mă gândesc…

Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER!

Fac cinste… plăteşte vecinul!

Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglinda să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL !

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Mi-am aprins becul să sting lumina…

Mergem la şcoală să nu ne plictisim acasă…

Fac teme că altceva nu mi-o dat şcoala…

Fac duş… dar şi pe tine dacă vrei…

Sper să prinzi muşte la vară…

Unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere….Unde-s doi puterea creşte şi butoiuţ se goleşte…

Munca este un izvor de sănătate, deci să lucreze cei bolnavi…

Băi baieţi ca să fiţi ca mine nu puteţi, aşa că mai încolo că sunteţi nişte boscheţi !

De ce încerci să îmi downloadezi statusul? Te crezi blondă? HA! L-am downloadat eu înaintea ta!

O găină avea 2 picioare în special stângul !

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti iar bărbaţii puştoaice !

Te mai aştept o zi sau poate două şi dacă vii mă fac că plouă…

So f*ţi pe mama gratis

Dă-mi şi mie webcam-ul să îţi văd faţa aia de c*r !

Vrei să te dai puţin mai încolo să intru şi eu online?

Mă urăşti, te urăsc, mă placi, eşti homo…

Primeşte mama ta cu violul ?

El :Hey eşti nouă pe aici?
Ea: Da.
El:Nu vrei să fi şasele meu?…

Păsările ciripea nu avea treabă se distra…

La mulţi ani celor cu nume de buruieni…

La film pe Radio21…
În pădurea cu alune aveau casă 3 căţei… vine Gigi şi le spune : Nu treceţi în turul 3 !

Tristeţea ta mă strânge de p**ă… eu strig din tufiş: fii mai fericit bă ca nu pot să mă piş!

Vinul roşu de Vaslui, face p**a ca un cui!

Aş vrea să fie ceva între noi… dar mai mult în tine!

Învaţă din greşelile părinţilor tăi…… foloseşte metodele contraceptive…

Nu-s….caută-mă în dicţionar!

Lasă un mesaj pe propriul tău risc!

Intel inside, Idiot outside…

Cumpăr droguri…pentru relaţii sunaţi-mă la numărul 112/955.ofer cazare pe termen lung după încheierea contractului…rog seriozitate!

Dacă aş avea faţa ta mi-aş da părinţii în judecată…

Cum de eşti încă aici?credeam că grădina zoologica e închisă noaptea…

A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS !

Mi-eşti amică… îţi sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ?

Dumnezeu a făcut cerul, pământul.apele.te-a făcut pe tine…cu toţii facem greşeli…

Îmi vine să-ţi sparg dinţii…dar de ce să te fac să arăţi mai bine?

Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi…

Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene că nu râd…

I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator…

Unii oameni iubesc aşa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…

Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine întrebări…

Sunt departe, departe, foarte departe… în camera alăturată…

Scuze că nu te-am căutat dar mi-a mâncat pisica mouse-ul şi nu pot da click pe tine!

UiTă-Te pE tAvAn şI aI sĂ VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL…

Te-am întâlnit în cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi ieşea un viermişor, aveai în spate un topor!

Iubito…. iubeşte-mă !

Guvernul României…. o adunătură de pămpălăi…

Care i treaba moşule?

Dacă o freci cu bucurie, imposibil să nu-nvie !

Caută-mă pe la găini …dacă nu mă găseşti… caută-mă pe la ouă…

Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa !

Bine o zis …cine o zis…când o zis…ce-o zis…

sss MAI UŞOR! aaaaaAşşşaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul mă doare… ahh ce bine faci masaj

Am nevoie de un minut ca să îţi stric dimineaţa şi de 2 legate ca să te fac să îţi iei viaţa…

Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?

Nu lucrez în weekend-uri şi în zilele care se termină cu i

Eşti frumoasă ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi… toate sufletele mele bate pentru tu şi noi…

Ştiu că stau de 3 zile încontinuu pe mess… dar nu e treaba ta…

Azi nu dau autografe…

Oricine are dreptul să fie prost, dar unii abuzează de acest privilegiu !

Scriu la matematică… ( o am pe profa de mate în listă )

Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone…

I’m mobile că n-am pc…

Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off !

În momentele dificile ale vieţii, trebuie să ridici capul, să bombezi pieptul şi să spui cu hotărâre: Acum chiar că-s în rahat până-n gât !

Mare e grădina ta doamne şi mereu îşi mută gardul !

Înainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaşte…

Iubeşte-ţi aproapele, dar să nu afle nimeni…

I`em ãuei….pliz weit !

Sunt foarte sexy…. mă scoţi la un Pepsi ?

O femeie trebuie să fie bătută în cap să se culce cu un prost…

Văd că ţi-e foame de mine….eu sunt în seara asta desertul pentru tine

Se ştie din start că băieţii nu au măsură… şi se ştie de la Eva că femeile vor p**ă !

Văleu…văleu…văleleu…… mi-am scăpat basca-n veceu

Viaţa e o curvă…. TU eşti VIAŢA mea !

Curiozitatea îi împinge pe unii să descopere America şi pe alţii să asculte la uşa…

În fiecare dimineaţă mă uit în topul celor mai bogaţi oameni din lume …. dacă nu mă văd printre ei mă duc la muncă!

Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan şi mi-a dat adminul ban…

Nu mai intrati pe mess , o să ies eu din când în când să vă zic cum este pe aici…

Hell was full, so I’m back!

O ţigară îţi scurtează viaţa cu 2 minute…
O sticlă de băutură îţi scurtează viaţa cu 4 minute…
O zi de munca îţi scurtează viaţa cu 8 ore !

De treci codrii de aramă nu te costă nici un ban de treci pragul de la cramă dai salariul pe un an…

Nu fumaţi în pat…. că nici noi nu facem sex în scrumieră!

Save energy…. sleep in school!

Vino mamă să mă vezi…. muncitor la spaţii verzi…. c-am furat şi eu ceva şi m-a prins poliţia!

Singurul mod de a vă face calculatoarele să meargă mai repede este să le aruncaţi pe fereastră…

Viitorul sună bine…. păcat că nu răspunde nimeni!

Nu furaţi ! Parlamentarii nu suportă concurenţa!

Dacă pozele ar vorbi……ce crezi că ar spune avatarul meu?

N-am status acum…. da am în schimb avatar!

Le ştiu pe toate…….da-s măritate!

Enervez…… în rate lunare!

Când stăpânul nu-i acasă…. sar pe geam şi intru-n casă!

Când am pornit la drum, am întâlnit o proastă /Am încercat să fug, mi-a devenit nevastă…

Don’t love & cry…. fuck and smile

Am un iepuraş drăguţ… nu refuză dacă-l f*ţi… e grăsuţ e foarte dur… şi-a băgat 1 ou în c*r… şi mai zice că-i tâmpit… strigând Paşte Fericit!

Ea e fată cultivată…. şi şi-o pune numai când e beată!

Pe uşă scria "femei" şi când am intrat erau numai WC-uri…

Ciocolata e a mea şi n-o dau la nimenea…

Vă iubesc atât de mult, că îmi vine să vă f*t…

Tânără, drăguţă ,blondă, sexy, fără obligaţii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plină de viaţă, pătimaşă, exotică, misterioasă, amatoare de senzaţii tari, vând camion!

Fuck is good, fuck is funny, all the people fuck for money, if u think fuck is funny, fuck yourself and take the money…

Pierdut nimfomană blondă, în bortbagajul unei dacii, ofer recompensă!

Eu vampir tu Dracula ….eu sug sânge tu sugi p*la…

Fata se uită în ochii mei, dorind un sărut romantic, eu mă uitam în ai ei dorind să o f*t sălbatic!

Să-mi bag p*la pe fereastră, să vă f*t pe toţi din casă!

1 , 2, 3 ,4 ,5 ,6 ,7 ….moamăăă….câţi proşti îmi citesc stautsul…

Hai să bem, să ne distrăm că astăzi te înmormântăm…

Poţi să fugi, oricum o încurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci !

Băutură şi femei pentru toţi băieţii mei !

Cu femei şi băutură o mai duc o săptămână !

Ia fă ****…. ia şi bea…. apa din oliţa mea…
apă dulce de izvor…. cu 80 % clor

Curgeeeeeee….curge coniacul…. până ne i-a dracul

Vând Rotweiller. Mănâncă orice şi îi plac foarte mult copiii…

Angajez CLOWN. Rog seriozitate!

Tocmai când credeam şi eu că o scot la capăt,
se găsi unul să mute capătul mai încolo…

Te-am văzut…. te-am plăcut…. şi am vrut ca să te f*t…

Se lipesc banii de mine…. că am super-glue la mine…

Plecat cu iubita…….la o bere…

Tu eşti cu*vă eu sunt peşte…. împărţim banii frăţeşte…

Marş. eu nu sunt mă-ta… să cenzurez în faţa ta limbajul!

Agresez puştoaice de liceu… care vor să înveţe. facem un 69 ? sau un 6210

Când e cald judec la rece….berile!

Nu am probleme…. sau semne de dependenţă. …am câştigat într-un capac de bere…. experienţă!

Sunt multe bagaboante…. care sug p*la la şoferi… ar trebui să mă îngrijorez. sau să mă fac şofer?

Tot respectul meu pentru fetele mui*ste……… vă iubesc în gură…. sunteţi super pi*de!

Bat şi f*t ca maşina de cusut

Un sac de nuci… e de ajuns să-ţi dau la buci?

Eu sunt cel/cea mai tare…dar nu mă cunoaşte nimeni !

Verigheta este cea mai mică cătuşă din lume !

Îţi place să fii mângâiat? Să fii atins şi să fii pipăit? Şi… să fii încins? Îţi place respiraţia celuilalt lângă urechea ta? Să îţi respire pe gât sau pe faţă? Îţi place să încerci poziţii noi? Să începi rece şi să sfârşeşti cald şi transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi !

Le doresc la toţi duşmanii mei 3 maşini în faţa casei: Salvarea, Poliţia şi Pompierii!

Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-şi ţine gura !

Dacă eşti bou şi vrei să te arunci de pe o clădire datorită unei fete , să te gândeşti înainte măi boule că ai coarne şi nu aripi !

You say I’m a asshole like it’s a bad thing…

Mă dau cu prosopul prin baie………io "pot" tu "puţi" !

Schimb soţie gospodină pe soţie cu*vă, o zi da una ba !

Ia zi fă, îţi iau o cola?

Nu beau, nu fumez, nu înjur, dar am o singură problemă: mint

Noi acuma pentru ţară, pentru ţară , pentru ţară !

Vreau să te fac pe ritm de rapp în timp ce mă cac !

Stau în puţă şi-l ascult pe guţă !

Ia-ţi papuci de viteză !

Mândru-s fu-ce-maş !

Luaţi-vă zborul că avânt vă dau eu !

O femeie trebuie să facă 70 de lucruri: 69 şi cartofi prăjiţi !

Mi-a dat doctorul regim…… să pun multă gheaţă-n gin !

Părul vostru este sec, fără culoare, incontrolabil !? Cred că îl pierdeţi !

Învăţ să zbor….şi după aia mă arunc de pe geam să văd dacă am înteles lecţia…

Doar Cu SaBia Şi Cu PuMnul…PoŢi Să AjuNgi NuMăRul 1 !

La un pahar de vorbe…

Ce păr frumos ai…… păcat că îţi iese din nas !

Cioc-cioc ! – Cine-i ? – Berea ! – Intră !

O aştept pe mă-sa că pe soru-sa am rezolvat-o deja că e c*rvă ca mă-sa…

D!N!D , mă dau cu sania în congelator…

Strada se traversează oricum şi pe oriunde, toată şmecheria e să ţii ochii închişi…

Viaţa e prea scurtă ca să bei un vin prost…

Sunt un c*cat haios şi caut o băşină drăguţă şi sexi ! rog seriozitate…

Îmi trag p*la la xerox să vă fac insigne!

Ce bine arăţi… ai fost bolnavă ?

Copil Tembel ! Pierdut Borcan Zacuscă !

Acuma m-am trezit ! Pa, mă culc…

Pentru toate fetele care vor să-mi ştie contul din bancă….le trebuiesc codul pin…

Vopsesc lămpile de la T.V …. poate o să văd color !

Smile ! Life’s good !

Pentru unii bunul simţ dăunează grav sănătăţii, motiv pentru care refuză să aibă aşa ceva…

Astăzi… am aflat ce e Iubirea ….MÂINE…. afli tu ce-i despărţirea…

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii celor din jurul tău…

Dovada vie că sex-ul slăbeşte !

Sănătate şi virtute… hai noroc s-avem ce f**e !

În 18oo Dracula sugea sângele virginelor… în 2oo7 a murit de foame !

M-am sculat cu faţa la cerceaf aşa că nu mă întoarce !

Ştiu că nu ştiu nimic… deci ştiu ceva !

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te…

M-am trezit luni şi m-am gândit marţi să mă duc miercuri la lucru, dar când am văzut joi că vine vineri… m-am gândit că ce să caut eu sâmbăta la lucru când duminica e zi liberă ?!

Du-te tare vino lent şi mai zici că n-am talent !?

Alţii numără câte stele îs, da eu câte nu-s…

De ce să bei şi să conduci când poţi să fumezi şi să zbori !

Ghinionul vostru, bulanul nostru…

Viaţa-i plina de căcat şi eu sunt plin de viaţă !

Toată viaţa am iubit femeia în slip…

La o zgură de aer !

Notre poule dans votre cour…

Caut cu lumânarea… găsesc aproape orice !

La muncă, în chiloţi ?!

N-am nici o problemă cu alcoolul ?! Beau, mă îmbăt, cad pe jos… nicio problemă !

Ne răcorim cu o Cola? După sex…

Dacă ai puţă mai bine l-ai căuta pe Guţă…

Dus…. peste 7 mări, 7 ţări, 7 ape, 7 continente, 7 munţi, 7 dealuri, 7 câmpii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajişti, 7 oraşe, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung…

Dacă femeia ar fi bună la ceva şi Dumnezeu ar avea una…

Cine vrea plictiseală?…. O dau pe gratis !

Mama proştilor……. e mereu gravidă !

I`m the best so fuck the rest !

Şi marmota învelea marijuana în lenjerie intimă să poată trece graniţa…

Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic !

Merg pe gard, mă ţin de drum, dau cu câini în bolovani, să mă apăr de duşmani…

When I go la braţ cu tine Mă simt very măgulit Căci are looking toţi la mine Oh, I`m so, so fericit.

I can`t to sleep azi`noapte Şi am stat să learn ceva From cartea de engleză Să-ţi tell iubirea mea…

You are totul pentru mine And i want să ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Căci we nu ne potrivim…

Te-ai găsit să mă-nteţegi! Văd că dear te iubesc Understand i love you dragă Cum naiba să-ţi mai vorbesc?

Ah, ar fi atât de bine But you see nu-i chiar aşa Căci eu speak what i can spune, Dar mai zi şi tu ceva…

TBC = Tutunul Bucuria Copiilor !

CMF = când mă f**i !

NPC = nu port chiloţi !

LOL = la o labă !

*** = plecat la magazin !

FMM = frate mersi mult !

STF = să-ţi trăiască familia !

Drujba Ileana : Taie lemne, bate cuie, f*te-n cur şi dă şi mu*e

Aaaaaam pfutfut**la maaaaaareeeeee…

Dacă aş avea SuperGlue… aş lipi ID-ul tău cu al meu… să fim împreună şi pe net !

Tânăr , chipeş , cu bani mulţi , maşină scumpă caut status…

Viaţa e atât de oribilă… de când te cunosc…

La voi inspiraţia e ca ciclul… vine o dată pe lună !

ATENŢIE dăunez grav sănătăţii !

Sunt 2 tipuri de oameni: Eu şi cei care vor să ajungă la fel ca mine!

Femeia ta stă lângă tine din lipsă de imaginaţie !

Angajez personal în domeniul Felaţii cu Publicul, rog seriozitate…

Femeia e o comoară…. de aia trebuie îngropată !

O oaie…. două oi…. trei oi….uite şi măgarul!

Hai………….Hai să………….Hai să ne………….Hai să ne f……….Hai să ne fu……………Hai să ne furăm timp pentru o cafea…

Ceea ce se află în stânga acestui status se numeşte bărbatul ideal…

Am un cap perfect pătrat !

Am zdrobit un şoricel, seara pe perete şi din burtă de la el am mâncat spaghete…

Bei un ou cu şeful gării?

O să mori bah puţa ascultându-l pe guţă…

Ai fost alături de mine când m-am îmbolnăvit… Ai fost alături de mine când mi-au furat hoţii portofelul… Ai fost alături de mine când mi-am buşit maşina… Mai plimbăte-te! Îmi porţi ghinion!

Ţi-ai făcut operaţie estetică cumva? Căci am văzut azi la fereastră un cap de castravete în loc de cartof cum eram obişnuită…

Cine mă ? Eu ? Eu sunt frate… Topârceanu nu a fost… Nici Creangă , nici Eminescu… nici restul turmei… !

No mesteci? Nu pe dracu…

Din motivul lipsei de bani şi pentru că Veronica îi făcea fiţe, Eminescu intră într-o perioadă pe care mi-e ruşine s-o spun…

Vroiam doar să ştii cât de mult înseamnă prietenia noastră pentru mine, dacă am fi pe un vapor care se scufundă şi cu o singura vestă de salvare… Mi-ar fi foarte dor de tine!

Foaie verde busuioc, îţi dau mu*e… vrei non-stop!

Pot să îţi iau ceva de băut sau îţi dau banii?

Arăţi aşa de bine, încât era să fac infarct!

Scuza-mă… am observat că nu m-ai observat!

Sunt perfect sănătos… mi-au spus vocile !

I will see you again… but not yet. Not yet !

Frumoasa-i viaţa sus în munţi,/Când mergi pe o cărare./Puţini ? Lume sunt ca noi,/Puţini ? În lumea mare…

Mireasa este puţin gravidă, fiindcă ca a fost uşor violată…

Ballentine`s Day !

Cine-i harnic şi munceşte, are tot ce vrea. Cine-i prost şi leneveşte, are tot aşa…

Cu coasa printre vecini…

De ce taci bă?

Trece lebedele-n zare… eu mă uit, ele dispare…

Viaţa-i tristă fără…. ?

Nu-s momentan la tastatură, dar dacă ţipi foarte tare la monitor s-ar putea să te aud…

I dont think, I just drink !

Tu me dices che`stoi loca / Eu ţi-o-mping, ţi-o-ndes pe mocca…

Dau din craci ca cei săraci şi din buci ca cei năuci!

Sunt uşor de agăţat şi cad repede la pat…

Să curgă Jack cu Red Bull pân dimineaţă… îmi bag p*la-n ea de viaţă….

RDS… să ţi-o-ndes!

Ce dai bah, nu ştii să-njuri ?

Dacă ai portofelul gros, înseamnă că e plin de mărunţis…

Şogorii ştiu ce şi cum

Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort şi nici eu nu mă simt prea bine…

Caut loc pentru cerşit…….cine mă ajută să găsesc primeşte 40% din câstig !

Vă doresc o zi bună! Ceea ce nu cred…

Nu există femei urâte, ci doar bărbaţi insuficienti de beţi !

Trăim într-o eră în care pizza ajunge la noi acasă mai repede decât poliţia !

Femeile sunt împărţite de către bărbaţi în 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve !

Mi-am luat de curând BMW X5 şi l-am tunat până l-am făcut ARO !

Astăzi eram în biserică şi când mă uit la cucoana de lângă mine, îşi aprindea ţigara… Doamne să scap berea din mână nu alta…

Călare… pe situaţie!

Nu contează cât mă iubeşti… atâta timp cât te prefaci…

Psihologul mi-a spus că sunt nebun, vocile din cap însă îmi spun că nu e adevărat…
Fetele îmi bat în geam / Nu aud am termopan…

M-am suit pe telegraf să-mi scutur fusta de praf… poliţaiul m-a văzut, m-a certat şi m-a…. bătut !

Foaie verde într-un copac, mie-mi vine să mă…. plimb !

Sunt mai mult decât Stepped Out… sunt şi Busy că I’m on the Phone şi chiar nu ştiu când I’m going to Be Right Back!

Dacă nu sunt la coadă la pâine căutaţi-mă la ouă !

Corup minori/minore la domiciliu !

Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM !

Câteodată stau şi mă gândesc dacă eu întradevăr pot gândi…

Opinia mea nu contează, aşa că nu mi-o bag !

Mă plimb cu compul pe stradă…

Eu sunt dovada vie că omul poate trăi fără creier !

În afară de ceva mai ai de zis şi altceva?

Vine potopul dar nu mă mai sperie, am văzut atâtea războaie, victime… 11 septembrie…

Dumnezo` vă`nbucure…. 380 vă scuture

Am citit că tutunul dăunează şi m-am lăsat de fumat! Am citit că alcoolul dăunează şi. m-am lăsat de băut ! Am citit că sexul dăunează şi m-am lăsat de citit !

Nu sunt? Căutaţi-mă pe Google !

Pizza , hamburger şi bere fac viaţa o plăcere…

My name is Bond… Vaga Bond

Cine nu are loc de mine, nu mă intere`… să se înghesuiască !

Abia aştept să apari pe mess…

Don’t be sad… don’t feel blue… Frankenstein was ugly too!

Compania Durex vă anunţă cu regret că naşterea dvs. a fost un accident…

New status message…

Dacă eşti invizibil, poartă-te ca atare !

Invisible… only loosers can see me!

Dragostea = bătăi de inimă pentru dureri de cap

Pierdut tractor !

Ca să-ţi atingi obiectivele trebuie să fii un visător… aşa că nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba şi du-te să te culci !

Dacă dragoste nu e, măcar sex să fie!

Lăsaţi femeile să vină la mine…

Sex instructor, first lesson free!

Cum să pot avea încredere în tine? Când eu nu am nici în mine, o dată am vrut să mă beşesc şi m-am căc*t pe mine

Game Over…

I’m busy talking to myself !

Girls, say no to oral sex! Go ANAL!

Fat people are harder to kidnap

View My Webcam… 3$… 1 min

[Buffering… 69%]

Dorm pe mine, dorm pe tine, dorm pe fabrici şi uzine…

Nice shoes… wanna fuck?

Cea mai bună vopsea de ouă e rujul

404 Error

Dacă închid ochii, de ce nu văd în mine ?

Văd voci…

Tare obsedat mai eşti de şi statusu-mi citeşti!

Oare ce vroiam să scriu la status?

Înnot pe apa sâmbetei…

Don’t play stupid with me… I’m better at it

Out of my mind, back in five minutes

Don’t steal … the government hates competition !

Toţi oamenii mor… dar nu toţi oamenii trăiesc !

Nu beau, nu fumez, mă scol la 6 în fiecare zi, mă culc la 10, nu-mi înşel nevasta. Asta până ies din puşcărie…

Cine se trezeşte de dimineaţă casca toată ziua !

A avea conştiinţa curată înseamnă a avea memorie proastă…

Eu nu sufăr de nebunie, mă bucur de ea în fiecare minut…

Nu este important să câştigi… este important să-l faci pe celălalt să piardă…

A greşi este omeneşte… totuşi, a da vina pe altul este şi mai omeneşte…

Este bine să laşi băutura, însă rău este să uiţi unde ai lăsat-o…

Banii nu fac fericirea, o cumpără gata făcută !

Dacă ai voinţă poţi muta şi munţii, dacă ai creier îi laşi acolo, că nu te deranjează…
Sunt la 2 m sub pământ… dacă vreţi să vorbim luaţi pământul de deasupra mea…

URGENT ! schimb Caiet A4 cu Audi acelaşi model, rog seriozitate !

Inteligenţa mă urmăreşte… dar eu sunt mai rapid

Viaţa este un vis, dar a visa nu înseamna a trăi !

Cine râde la urmă, nu s-a prins de glumă…

Nu sunt complet inutil, cel puţin servesc de exemplu negativ pentru alţii…

If u see me, don’t come to me if u come to me, don’t talk to me if u talk to me, don’t kiss me if u kiss me, don’t fuck me if u fuck me DON’T STOP

Fuck is good fuck is funny, All the people fuck for money, if u think fuck is funny, Fuck yourself and take the money…

Când eram mic credeam că faima şi banii mă vor face fericit… acum că am crescut am realizat că… chiar aşa e !

Astăzi eram în biserică şi când mă uit la cucoana de lângă mine… îşi aprindea ţigara… Doamne să scap berea din mână nu alta !

Bună, sunt un virus românesc, dar din cauza tehnologiei sărace din ţara mea nu sunt în stare să-i fac nimic calculatorului tău. Te rog, fii drăguţ, sterge un fişier de-al tău şi pretinde că eşti speriat…

Foaie verde de bihor nu da mass că ai ignore !

Prietenii îmi bat în geam. Nu-i aud… am termopan…

Te-ai apucat de karate de frică să nu te bată Dumnezeu!

Grab your dick and double click

Cine a pus "u"? lângă "i"? pe tastatură că am vrut să-i scriu la o tipă " misto " şi i-am scris " m*isto

Ce prezenţă! Ce inteligenţă! Cât farmec! Şi ce ochi frumoşi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Ce bine miroşi , ce bine te-mbraci… parcă vii de la vaci

Mă uit la tine, mă uit la Lună… mai bine mă uit la Lună !

Voi râdeţi toţi de mine că sunt diferit , iar eu râd de voi că sunteţi toţi la fel…

Acolo unde dragoste nu e… facem !

Munca nu a omorât niciodată pe nimeni, dar de ce să risc?

Nu Mă Supăr Că Vorbeşti Aşa De Mult… Atâta Timp Cât Tu Nu Te Superi Că Eu Nu Te Ascult

I was born intelligent! Education ruined me…

Fac baie , a mai trecut 3 luni…

Lasă că dacă vreau să vorbim te caut eu !

Alcoolul omoară încet încet… nu contează, nu mă grăbesc

Dacă ai puţă nu mă deranja…

Membru al asociaţiei naţionale " dărâma-s-ar şcolile

Proşti sunt muritori… dar prostia e veşnica

Available just for one person , ahh…de tine am uitat

I am busy , you are an idiot… have a nice day !

Nu-s acasă , caută-mă în porumb !

Dus cu pluta… revin pe conductă

Nu te băga în lumea drogurilor… suntem şi aşa destul de mulţi…

Inteligenţa este o boală pe care nu multă lume o are !… Eşti contagiat?

Dacă o păsărică ţi-a şoptit ceva… atunci înseamnă că ai înnebunit pentru că păsărelele nu vorbesc

De ce să bei şi să conduci… când poţi să fumezi şi să zbori?

Ce statusuri aveţi fraţilor , v-aţi făcut cu toţii filozofi ?

Am luat-o razna… promit să o dau înapoi…

Cu ocazia zilei internaţionale a copiilor străzii, vă urez un sincer " La Mulţi Ani!

Please wait…

M-aş duce să mă-ntorc…

Răspund greu , insistaţi!

Mânc, nu vorbesc cu gura plină…

Pentru moment , abonatul nu poate fi contactat… reveniţi!

Cine vrea gripă ? E moca !

Plecat după bani şi voi după mine…

Fa-mă Doamne ce n-am fost … pădurar şi şef de post !… Să cânte haimanalele ca să-mi rupă pijamalele

Dacă mai observ ceva interesant … vă anunţ !

Când mă uit un pic la tine, îmi vine să mă cac pe mine

I’m very very very happy! Nu deranjaţi fericirea !

Viaţa e ca părul de la c*r , scurtă şi plină de că*at

Sunt şofer pe Mercedes…

Mai available ca oricând !

Frec menta on-line !

Put your finger in you`re mama…

I’m "uei" sau "dus cu pluta

Unde-s doi plăcerea creşte…

Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei

Idealul meu în viaţă e femeia cu musteaţă !

Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe

În bere e putere , În vin e sănătate , În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…

Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, da e mai bună fără tine în ea……

Plin /(ă) de fiţe

Io căcare, tu mangiare, se finito la mâncare

Cam atateahee hee
Sper ca te-am ajutat:-H

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute