| cristeamadalina a întrebat:

Noul meu prieten nu suporta nici fumul nici mirosul de tigare.Eu stie ca eu fumez dar nu mi-a zis nimic, si eu as vrea sa fumez pana cand ne intalnim noi diseara.
Credeti ca se mai simte mirosul de tigare pana diseara cand ma intalnesc cu el?happy

3 răspunsuri:
| ησηαмє a răspuns:

Daca se simte...
hm...
ar fi mai bine sa te duci l magazin sa iei
spray anti-tabuc
BFTtongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fumul de tigara se simte mereu la un fumator. Iti miros hainele, iti miroase respiratia a fum, iti miros mainile. Crede ma sunt nefumator si simt tot timpul miros de fum de la pietenii fumatori.