| GulDan a întrebat:

Nu are nimic daca eu nu pot invita acasa pe prietena mea?sad
deoarece mai am 2 fratii..si nu cred ca va fi fain..conteaza asa mult sa poate veni la mine acasa?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Meeh, nu e o mare problema ca nu o poti invita acasa, insa motivul mi se pare banal. Vreau sa spun, ok, mai ai 2 frati, dar nu e necesar sa stati cu ei in camera, si inainte de venirea prietenei tale ii poti ruga sa nu va deranjeze.
Sarbatori fericite!

| Dav7id a răspuns:

Nu are nimic..sunt multe de facut si pe afara,e timp si pentru casa.E rau cu,, aglomeratia" de acasa, dar cu timpul toate vin de la sine si eu nu am auzit vreo fata sa se planga, ca nu este dusa acasa, doar in cazul in care isi doreste ce isi doresc baietii dinainte de a fi intrebata o fata cum o cheama.Fii linistit, nu e grav deloc, nici o problema nu e. Daca vrea sa iti cunoasca familia sau altceva iti va spune.

| GulDan explică (pentru Dav7id):

Ok mersi pentru incurajare.Auzi dar ma gandeam si la partea a 2-a daca pot sa ma duc eu la ea. fata respetciva sta la casa happy...dar e ciudat ca eu sa ma duc la ea si ea nu? laughing

| Dav7id a răspuns (pentru GulDan):

La ea poti sa te duci oricand, atata timp cat nu sunt deranjati ai ei de prezenta ta, pe ascuns sa nu te vada nimeni.E mai bine la ea acasa decat la tine daca nu are si ea frati sau surori sa stea pe cap.Nu e nimic ciudat sa te duci si ea sa nu vina atata timp cat ea vrea si tu vrei, restul nu conteaza.

| 4drian a răspuns:

Asta doar tu poti stii.....ai 11 ani?