| izabela1234 a întrebat:

Nu pot intra pe facebook. Trebuie sa confirm identitatea si la metode de parcurgere pentru verificare imi arata :

Identifica fotografii ale prietenilor.(limita orara depasita!

cum adica limita oraradepasita? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Aceasta problema este din cauza ca u ai dat foarte multe cereri de prietenie si ei ti le-au respins.Cand dai cerere de prietenie esti intrebata acolo daca cunosti aceasta persoana si in realitate. Daca reusesti sa treci testul lor iti va fi dat contul de facebook inapoi.Cat despre limita orara deposit inseamna ca ti-a expirat timpul de raspuns al intrebarii