| olympyutza a întrebat:

Numele meu este olimpia si as vrea si eu nume pentru facebook misto

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bună!
Pe facebook trebuie să îţi pui numele real.
Nu olympyutza şi nu ştiu ce... acestea sunt nume de piţipoance şi cocalari care invadează facebookul. Toţi userii de pe facebook (majoritatea) o să credă că eşti o piţipoancă sau cocalar care vine şi distruge facebookul.
Treaba ta dacă tu vrei ca lumea să te credă aşa...
Pa pa wave

| Graphee a răspuns:

- Pune-ţi la nume "Olimpia", deoarece este un nume extrem de frumos.

| Graphee a răspuns:

- Pune-ţi la nume "Olimpia", deoarece este un nume extrem de frumos.

| VanillaBear a răspuns:

Incearca sa iti pui numele tau adevarat si numele de familie chiar pentru ca facebook este o comunitate totusi destul de serioasa nu k hi5 sau altele.Eu una ma pe facebook si familie si profesori si sa ma vada ca mi-am pus un nume gen alexandruta iubicuta(dau un exemplu foarte neinspirat deoarece nu le am cu numele astea laughing ) mi-ar fi rusine.

Sfatul este dat pentru a te ajuta si nu te supara happy

xoxo Vanilla