| Nemo99 a întrebat:

O fata m-a chemat o data la suc spunand ca nimeni nu iese cu ea si ca mi-a vazut numele in contacte si m-a sunat.Sa ma fi chemat doar asa sau poate ma place? Precizez ca tot timpul cand ne vedem imi face cate un complinent.

Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Fetele fac de obicei complimente in momentul in care vad ceva frumos in celalalt. Sunt sanse mari sa te placa Nemo99. Iti propun sa accepti invitatia la suc si vei vedea atunci cum decurg lucrurile. Inainte de intalnire iti propun sa te gandesti si la niste subiecte de discutii, astfel incat sa-ti dai seama ce o intereseaza pe fata care te place si, astfel, vei vedea si tu daca o placi sau nu.
Iti doresc sa ai pare de o prima intalnire de nota 10 (cel putin) si sa revii si sa ne spui cum au decurs lucrurile.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca a trecut printr-o despartire.Si simtea nevoia sa fie cu cineva.

| AFR81 a răspuns:

Ori te-a chemat pentru ca simte ceva pentru tine, iar faptul ca nu iese nimeni cu ea si ca te-a vazut la contacte este un pretext, ori chiar nu iese nimeni cu ea. E nasoala? Poate ar fi o idee buna sa o inviti tu data viitoare undeva. Intalnirea pe care o veti avea, daca o veti avea, ar trebui sa aiba rol edificator.

| Nemo99 explică (pentru AFR81):

Nu e deloc nasoala.E printre cele mai bine cotate fete din scoala

| Misfits a răspuns:

Data viitoare cheam-o tu si o sa-ti dai seama.

| Romb3r a răspuns:

Nu,esti doar un prieten pentru ea.