| anonim_4396 a întrebat:

O fata poate flirta cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intreband-ul pe el direct intro convorbire face2face. Doar asa vei putea afla fara sa te mai "consume psihic" acest gand ce nu-ti da pace.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar putea?

| kar1GaNNN a răspuns:

Sigur, inca cum, dar nu-i sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele mai mereu fac asta de aia sunt atatia prosti care pun botul si chiar cred ca acea fata e interesata de ei dar de fapt nu da 2 bani pe el.

| doinitsaandronic a răspuns:

E normal, dar sa nu fie prea insistenta, ca ar putea face o parere gresita

| Carla01 a răspuns:

Pfoaii,păi de ce nu? laughing), da' na nu e prea normal, mai bine băieţii! :*

| FaraNume08 a răspuns:

Pai da, daca stie cum laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Thau_Piticu_1994 a răspuns:

Da normal