| meowow a întrebat:

O fata si un baiat vorbesc de mult timp pe Facebook si au multe chestii in comun si se inteleg super bine. Fata e putin atrasa de baiat si habar n-are ce sa faca pentru ca e varza la relatii si oameni in general. Sfaturi.

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Daca fata crede ca si baiatul este atras de ea, ar trebui sa astepte sa faca el primul pas.
Sau fata ar putea sa ii dea semne ca il place. Ar mai fi calea rapida, sa ii spuna pur si simplu ca il place.

| meowow explică (pentru Lexiiii):

Fata nu e sigura ca baiatul e atras de ea. Cei doi se comporta ca 2 prieteni. Deci ar fi ciudat sa isi spuna ca se plac.

| Lexiiii a răspuns (pentru meowow):

Daca nu risca nu castiga. Ar trebui sa ii spuna ce simte pana nu e prea tarziu!