| Beibyyyyy :-x a întrebat:

O fff. buna prietena ar vrea sa fie cu iubitul meu...
M-am certat cu ea pe acest subiect...si as vrea statusuri potrivite situatiei mele...

Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Helene a răspuns:

Eu stiu cateva happy :
◘Vei avea mereu ce'a trec♥t prin mana mea :->
◘Pe mine ma iubeste :-> Pe thine oh go on Doar te fOlOseshte!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/
daca iti place de baiat nu renunta la el... :|

| monyk a răspuns:

Buna, eu inteleg ca poate s-a indragostit de el, dar el e cu tine si ea daca e prietena adevarata.ar trebui sa il uite si sa te lase sa iti vezi de relatia ta, chiar daca poate ii e greu si ei, mai bine sa renunte, o prietena adevarata nu ar fura niciodata iubitul prietenei ei.
Ar fi bine sa nu te mai certi cu ea; in schimb ai face bine daca ai discuta frumos cu ea si sa o faci sa inteleaga ca ar fi urat din partea ei sa se bage in relatia ta, spune-i ca tu cu iubitul tau va iubiti si ca sa iti arate ca e prietena buna, sa isi vada de treaba si sa isi caute pe altcineva ca mai sunt baieti.
Totusi din moment ce e iubitul tau si ma gandesc ca te iubeste si tine la tine, atunci nu ar trebui sa iti faci griji; chiar daca asa zisa prietena poate vrea sa fie cu el, conteaza si el daca vrea. Daca te iubeste, oricat ar incerca sa se bage acea fata in relatia ta, nu va reusi sa va desparta daca voi 2 va iubiti cu adevarat.
Daca ea nu va intelege dupa ce discuti cu ea, atunci nu o mai baga in seama.Intrerupe orice legatura cu ea si rupe prietenia cu ea, daca incearca sa va desparta.Si vb.si cu prietenul tau despre asta sa vezi ce iti spune el.
EU una daca as sti ca o prietena de-a mea ar vrea sa fie cu iubitul meu i-as spune asa:stai linistita, ca pe mine ma iubeste si nu renunta la mine orice ai face.Eu una nu m-as agita cand stiu ca iubitul meu tine la mine si avem o relatie serioasa.Totusi nu stiu cat de buna e aceasta prietena cu tine din moment ce ar vrea sa fie cu iubitul tau. Ea trebuie sa inteleaga ca tu ai o relatie cu el.

| Crisstina a răspuns:

Inseamna ca nu iti e prietena fff buna daca vrea sa fie cu iubitul tau big grin
cat despre statusuri.

| Denii_9937 a răspuns:

Pentru ce statusuri? raised eyebrows astea chiar nu conteaza

si mai bine te`ai impaca cu prietena ta.
nu merita sa va certati pentru un baiat

| blackspell a răspuns:

Daca vrea sa fie cu el si stie ca deocamdata esti tu cu el, e nasol! daca face ceva ca sa fie cu el, atunci nu e prietena! daca el accepta avansurile ei, atunci nici el nu e bun! lasa-i pe amandoi.
daca prietena ta doar ti-a spus ca il place, si sta in banca ei. e ok. inimii nu-i poti dicta! doar ca sa nu ii povestesti prea multe de el!
daca pui statusuri cu subiectul asta, nu faci bine! o sa arati ca te chinui prea mult! o sa deranjezi, el o sa creada ca deja i-ai pus eticheta cu: nu pune mana e al meu. o sa se sperie si o sa ramai singura!happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te certi cu prietena ta pentru acel baiat o sa mai gesti muti baieti dar daca iti este o prietena adevarata ar trebui sa renunte pentru le in favoarea ta

| Sanddra a răspuns:

Buna, sper sa-ti fie folositoare acestea:
1.De ce mã faci sã te iubesc/Sã sufãr pentru tine/Când tu la alta te gândesti/Si te desparti de mine.

2.De vei plânge pentru mine/Spune-mi ca sã plâng si eu/De vei plânge pentru alta/Iti doresc sã plângi mereu.

3. Te iubesc sãriti-ar ochii/Pe peretii zugrãviti/Dar de te mai prind cu alta/Te prepar cartofi prãjiti.

4.In zadar încerc a scrie/Amintire din partea mea/Daca inima îmi spune/Cã-n curând mã vei uita.

5. Cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

6 Mie asa de urat stiu o iubesti pe ea. dar crede-ma totul se va sfarsi cand eu voi spune ^^ STOP ^^ atunci tu vei intelege ca ai pierdut ingerul vetii tale si ai ramas cu un diavol

7 Minciuna, tradare, vise spulberate-n zare cuvinte false si iertare trecand peste toate, oare ajungi undeva? nu e o intrebare cred ca e mai degraba o constatare ce rost are sa faci atatea in viata asta pentru nimic la schimb nici iubire nici o imbratisare nici o privire macar atat a mai ramas din mine o amintire care doare. o amintire despre tine.

8 Mi-a fos greu sa recunosc cat de oarba am fost cat de naiva si increzatoare in iubirea ta inselatoare am riscat si am pierdut am deschis ochii acum si am vazut cum ti-ai batut joc cum te-ai jucat cum m-am lasat purtata de val m-ai mintit si am crezut in cuvintele tale, in promisiunile in care credeam in tine si speram ca in ziua urmatoare sa imi aduci un zambet, o floare... o privire... o imbratisare un simplu gest acum stiu doare enorm de tare a fost frumos cat a fost. o saptamana oare?

9 Ai fost un criminal
Om fara inima ce esti
Cum poti sa lasi oamenii sa sangereze si iti cer indurare
Te-ai uitat vreodata in urma? da…, cu nepasare
Ce esti tu? Cine iti da dreptul la asta?
Dar tts nu uita, ce ai facut ti se va intoarce
Si voi fi acolo pentru tine
Stii de ce?
Sa te vad cum cazi si sa te imping la fund mai bine
M-ai lasat sa ma inec in lacrimi
Acum mori incet!
Mi-ai luat ce aveam mai bun
N-ai inima in piept?!
De fapt cine sunt eu sa te judec?
Fa ce vrei e treaba ta
Candva pe lume era cineva ce plangea dupa tine ore intregi
Acum ar da orice sa-ti ia viatawinking