| roxanyza a întrebat:

O intamplare reala sau imaginara petrecuta in timpul unei excursii la Babele?:d

2 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

Buna! Pai poți spune ca Te-ai ratacit de grup si ca te-ai întâlnit cu un urs, etc.Bafta! Funda?

| maia19 a răspuns:

Heii! Poti spune ca ai fost intr-o excurisie cu clasa acolo si ca ati ramas peste noapte cu cortul in padure. Ai inceput sa auzi niste sunete stranii, asa ca ai iesit din cort ca sa vezi ce se petrece. Si de aici poti continua tu. Imi poti spune, te rog, din ce culegere este compunerea?