| Superman76 a întrebat:

O întrebare pentru fete.Va simtiti complexate sau inferioare când aveti menstruatie?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, deloc, e o perioada absolut normala a vietii si nu gasesc nici un motiv de inferioritate sau complexe. Imi arata ca sunt capabila sa port un copil, e cel mult dovada unei insusiri in plus, nu e un defect

| IsabelaIssa a răspuns:

In nici un caz. este ceva normal. Ma simt rau si atat, dar iau pastile si imi trece. happy

| AliGab a răspuns:

Absolut deloc, doar ca sunt mai nervoasa datorita starii de rau pe care o am in acele zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu