| dorin1995 a întrebat:

O nelamurire sa zicem asa. daca eu la sala am facut 22 de puncte imi va arata ca am promovat sau trebuie sa astept minutele acelea sa treaca? ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Daca ai facut 22 de puncte e clar ca ai promovat, dar iti va arata doar dupa ce raspunzi la toate intrebarile sau dupa ce trece tot acel timp.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Iti arata ca ai promovat atunci cand termini toate intrebarile.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar la finalul examinarii, vei sti deja daca ai luat/promovat sau nu "sala" pentru ca sistemul informatic automat genereaza o anexa care cuprinde rezultatul final si calificativul "admis" sau "respins", precum si trei fotografii ale candidatului, realizate in timpul testarii. Succes!