| didiii901 a întrebat:

O urare de ziua de nastere a prietenei mele cele mai une mltumesc Funda

2 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna, de ce nu incerci sa spui ceea ce simti doar? Daca nu sincer pare ca ceva contrafacut, vreo chinezarie. Nu esti tu poate cea mai luminata creatura ce a vazut-o pamantul, dar nu cred ca esti chiar proasta ca noaptea. Spune si tu ceea ce simti in inima. Daca nu simti ceva, nu zi nimic.

| Alesandraas a răspuns:

Dacă e cea mai bună prietenă, înseamnă că aveţi amintiri, momente, poze frumoase, haioase de când vă cunoaşteţi, deci fii cât mai originală. Fă-i un colaj cu ceva poze cu voi şi sub câteva cuvinte cât mai frumoase!
Pe cât de original, pe atât de frumos este şi va fi mult mai apreciat. :*