| anonim_4396 a întrebat:

Oameni in stanga, oameni in dreapta, esti inconjurat de o multime de oameni. Cum reusesti sa te detasezi de restul si sa te simti ca si cum ai fi singur, doar tu si cu tine...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti inconjurat de oameni nu inseamna ca nu esti singur.

| Claustx a răspuns:

Banuiesc ca esti destul de solicitat de vrei sa ai momente de singuratate; dupa un timp nu o sa iti mai doresti asta ci o sa iti doresti sa fi alaturi de cei dragi

| lipskissmiss a răspuns:

De ce ai vrea sa traiesti in singuratate?
Fugi in munti daca vrei asta

| TheDjoker a răspuns (pentru lipskissmiss):

Nu cred ca cineva isi doreste singuratatea, vorbeam de momentele in care vrei sa te detasezi de cotidian.