| GeoGForce a întrebat:

Ofer conturi premium Minecraft

22 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Lancerlot99@yahoo.com poti sa-mi dai si mie unu?(pe pariu ca nu e adevarat dar merita incercat -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le oferi (adica daruiesti) sau le dai la vanzare? (am mai patit la fel si tot cu fraza "le ofer")- mesaj privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey..imi dai si mie un cont te rog frumos? Doar daca vrei, ca mi-am hostat un server super tare si imi da bad login si ma nevoie de cont...big grin
P.S.big grinaca vrei pot sa te fac admin permanent! happy

| GeoGForce explică (pentru anonim_4396):

Da-mi te rog ID tau

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeoGForce):

Alexandru_stef2000 @yahoo.com

| Rauldenis a răspuns:

Asta e,, fraiereala " nimeni nu da bani lui,, pe degeaba "

| Edwards113 a răspuns:

Da-mi si mie unul te rog la eduardmirea18!

| David_Rus_1994 a răspuns:

Mai ai cont minecraft premium? Daca da te rog din tot sufletu si din toata inima da-mi si mie unul

| GicaMugurel101 a răspuns:

Dai si giftcoduri sau doar cont premium

| Preda_Claudiu_1999 a răspuns:

Pofff sm nev neap..iti dau itm pe 4story metin ro metin 2 hc.

| gogotionut a răspuns:

Gogotionut@yahoo.com
Plzzzz da-mi si mie un cont premium minecraft! happywinking :3

| StefanLeoanard a răspuns:

Id de skype: leonard. Bulz

| StefanLeoanard a răspuns:

Id de skype: bulz. leo3

| PavelStefan a răspuns:

Poti sa imi dai si mie unul please?

| Ion_Dragos_1990_ms53 a răspuns:

Sall, imi poti da mie un cont care sa mearga?

| calintores a răspuns:

Da si mie un mail cu contul la torescalin@yahoo.ro

| Prefect_Iubitul_1988 a răspuns:

Mai ai conturi? Skype hackerdeva. Si apropo Time to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D

| Prefect_Iubitul_1988 a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D

| Andra_Oprișan_2004 a răspuns:

I just got a free Minecraft gift code from http://freeminecraftgiftcode.net