| CassandraSandrra a întrebat:

Ofer fundita :X happy! Buna! Am aproape 12 ani ( fara 3 luni ). Sunt innebunita dupa tocuri;(. Imi plac mult. Vreau sa port intr-o zi tocuri la scoala dar nu prea am idei sad Ma gandeam sa vad poate merg niste botine happy Dar nu prea am gasit modelul potrivit. Dati-mi va rog niste imagini cu botine care au maxim 8 cm va rooog happy.

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search aici gasesti tot ce iti place succes

| byabubu a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre dorintele tale. e ok sa porti tocuri mici la o nunta ceva dar la scoala sau cand mergi la plimbare cred ca e prea devreme. Poti fi usor catalogata drept penibila sau cu prea mult tupeu.

| malinaaaa10 a răspuns:

Nu te supăra, dar nu cred că, la APROAPE 12 ani, e ok să porți tocuri... mai ales la școală. Poate, doar la ocazii speciale, ca și o petrecere, aniversare, etc. Dar, la școală, nici eu, care sunt în clasa a 9- a nu port. Totuși, dacă tu vrei, ai putea purta platforme. O zi bună!

| CassandraSandrra explică (pentru malinaaaa10):

Scuze nu prea stiu ce sunt alea platforma?