| anonim_4396 a întrebat:

Offsad...imi este dor de fostul meu prietensad, imi este dor sa stau de vorba cu el, sa imi vorbeasca, sa ma ia in bratesad. Am fost impreuna 4 luni, ne intelegeam bine dar nu stiu ce i-a venit lui dintr-o data sa puna punct relatiei noastre pentru ca a spus ca ne potrivim si sa ne o luam pe drumul nostru fiecarecrying.
Nu este seara sa nu plang, nu este minut, secunda sa nu ma gandesc la el, imi este dor de tot:-

5 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

Crede-ma. si mie mi s-a intamplat la fel, numa' ca a fost putin mai ciudatlaughing. Atunci cand mi s-a intamplat mie am incercat sa imi gasesc sprijinul in prieteni, sa vorbesc caT mai mult cu persoanele apropiate, sa ies p-afara. Si asa am uitat, nu a fost usor, dar am uitat de ellaughing.

| angel09 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate! incearca sa nu te inchizi in casa si sa te gandesti la el mai rau vei face.Iesi cu prietenii cauta-ti tot felul de activitati dar nu te gandi la el.Ia incearca sa ii arati ce a pierdut sa vezi cum o sa isi schimbe atitudinea.Bafta!

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Treci peste, nu prea ai altceva ce face in situatia asta!
Mai sunt si altii... Incepe un nou capitol al vietii tale, priveste spre viitor, fi atenta in jurul tau ca ocazii vin
Sper ca te-am ajutat big grin
Bafta!

| Denysa2012 a răspuns:

Va dura cv pana vei trece peste dar viata merge inainte stiu cum esaddar...vei trece peste

| andreea_4577 a răspuns:

Nu mi sa luat toate intrebareacrying(((