| FaraNume1245 a întrebat:

Parfum sau spray? Sunt baiat. Puteti sa imi recomandati si un produs anume, nu foarte scump?

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Sprayul e pentru subbraț și parfumul pentru gât și încheietura mâiniilor.

| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Parfum evident, deoarece parfumul poate fi de mai multe tipuri(fresh, dulce sau cu o tenta foarte masculina ca tutunul sau lemnul), parfum nu iti pot recomanda deoarece nu stiu ce gen de parfumuri iti plac(eu am joop homme in acest moment si pot spune ca e preferatul meu, dar foarte dulce contine vanilie si alte elemente foarte dulci). Sprayul are acel miros ieftin foarte neatragator.Esenta parfumului trebuie sa te reprezinte. Sper ca te-am ajutat happy