| TnCristinaa a întrebat:

Pentru baieti:Va plac mai mult fetele inalte sau cele scunde? De ce?

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Mai Draguto.
Dupa preferinte!
Fiecare cu gusturile sale! unii prefera fetele inalte alti scunde. alti blonde brunete si tot asa intelegi?

| darrio2007 a răspuns:

Daca un baiat are 1, 60 m crezi ca i-ar place o fata de 1, 70 m? Gusturile fiecaruia difera.

| Furti a răspuns:

Nu am vreo preferinta big grin dar daca fata e mai micuta ca mine merge mai bine sa folosesc apelative care se termina in "uță" gen "esti o scumputa" si alte sufixe diminutivale laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Cele scunde happy din diferite metode, mie mi se pare ca fetele mai micute sunt mai adorabile happy

| Jipa95 a răspuns:

Nici prea scunde, nici alea cu picioare de strut. Medii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand peste 1.80 chiar nu ma doare inaltimea la "ea".

| rapp2020 a răspuns:

Cele cam la 160