| Lala_7267 a întrebat:

Pentru cei care au mai folosit plasture antiherpetic vreau sa stiu cat de eficent e si in cat timp dispare herpesul...straight face

Răspuns Câştigător
| Linda100 a răspuns:

Eu am folosit, pot sa spun ca am dat banii degeaba. Am folosit si de noapte si de zi. Se face ca o besica urata si ia mult sa se vindece. Nu am fost multumita. eu folosesc Aciclovir crema de la primele mancarimi pe care le simt. Sa stii ca si crema de galbenele cu argila e buna eu m-am dat cu ea cand aveam herpes si e cicatrizanta, se duce usor si nu ramane semn. Bafta:*