| maryngeorge a întrebat:

Pentru cei care joc top eleven, cum poti antreana un jucator pentru a avea abilitate speciala?

2 răspunsuri:
| evils a răspuns:

A antrena un jucator trebuie sa-ti bagi tokeni in echipa la jucatorul pe care il dai la invata abilitate speciala si alegi abilitatea dupa accea antrenezi abilitatea jucatorului funda?

| Barbu_Ovidiu_1998 a răspuns:

Dai clic pe numele jucatorului si pe coloana din mijloc dai pe semnul +. Acolo alegi abilitatea si ai nevoie de 40 sau 50 de puncte de antrenament pentru a avea abilitate speciala.