| Maria_Roxana_N_1995 a întrebat:

Peste cateva luni o sa fie ziua mea de nastere ( 20 de ani), unde mi-as putea-o face? ( locatii din Bucuresti sau pe langa, ma gandeam sa inchiriez pentru o zi si o noapte o mica pensiune, sa ies mai ieftin mai ales ca bugetul e de maxim 1500 lei )

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci tu sa te interesezi, indeiferent de locul in care stai, aici poate sa-ti zica cineva de un local care e "foarte misto", dar sa fie doar parerea lor, si tie sa nu ti se para mare lucru, sau dimpotriva, sa nu-ti placa deloc.

Am patit, am primit recomandari de localuri "incredibile" si am primit o casuta cu tavan jos la care ajungeam cu mana si o atmosfera de cimitir.

Asa ca cel mai bine ar fi sa iesi din casa si sa te duci sa te interesezi tu, sa nu cumva sa ai surprize neplacute.

| Maria_Roxana_N_1995 explică (pentru MenInShadow):

Dar imi poti oferi cateva pareri?

| Kenya a răspuns:

Eu zic sa te duci intr-un club cu prietenii sa nu fie foarte costisitor.