| anonim1512 a întrebat:

Plac pe un baiat,cred ca si el ma place pe mine. voiam sa ii trimit mesaj pe Facebook, dar nu stiu daca fac rau sau nu. Acum cateva zile i-a fost ziua si i-am trimis la multi ani, Andrei! si el mi-a zis multumesc si cu o fata zambitoare. Prietenele mele au zis ca s-a bucurat de mesaj de aia a pus fata zambitoare. Voi ce credeti? Si ce ar trebui sa fac sa ii dau mesaj sau mai bine astept sa imi dea el?

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca el nu da nici un semn insista tu. Dupa aia iti vei da seama daca vrea sa fie sau nu cu tine

| artmosfera a răspuns:

Mor, de ce vă e așa de greu să dați un amărât de mesaj
f2f mai zic că-i nașpa
dar prin mesaje e mai lejer
plus că e și o chestie drăguță să pornești o conversație cu persoane dragi, să zicem, face bine sufletului