| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Poate exista o relatie dintre un baiat de 10 ani si o fata de 13?

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Normal ca poate sa existe o asa relatie.Atat timp cat este iubirea, sentimentele, emotia.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

9 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Alea de 13 de obicei se uită la tipi mai mari, 14-15 ani. De ce ar ieși cu unul pe care încă îl duce maică-sa la școală?

| neutrino a răspuns:

Da, pot merge impreuna la cofetarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relaţie de rudenie. Are un frate mai mic ce nasooool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata e mai imatura da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, o relatie de amicitie frumoasa intre doi copilasi care-si impart jucariile.

| EchoDemon a răspuns:

Stiu ca nu-mi dai funda pentru raspunsul asta dar vreau sa o zic.

Deci la varsta asta ce conteaza e sa inveti. Pe bune, nici nu stiti ce e cu adevarat iubirea. Parerea mea.
Pa, pa

| TipaS a răspuns:

Ştiu că n-o să-ţi lacă răspunsul meu dar, mi se pare o prostie ca la 10 ani să ai o relaţie. Da, e posibil ce are? Dar nu cred că de la nişte vârste aşa mici ştiţi ce este dragostea

| KurtCobain1994 a răspuns:

Poate ca da...adica varsta nu conteaza dar eu nu as face asta

| Madalina3333 a răspuns:

Pai...
Iubirea nu are varsta.