| nonseek a întrebat:

Poti ramine insarcinata daca nu a ejaculat in tine si actul a fost protejat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, șansele sunt de 15-20%.Dar dacă ați folosit prezervativ scade la 10-15.

| cdu92 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Tu te auzi? Cum sa ramana insarcinata daca NU a EJACULAT si avea PREZERVATIV?

| vocea a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine sansele sa ramai insarcita sunt 000000000000000000, iar daca actul a fost prrotejat tot 000, deoarece daca prezervativul nu s-a spart nu ai dc sa iti faci problema asa ca doar calmeaza-te si bucurate de placerea actului

| Laurentizyu a răspuns:

Nu ai cum

| chiccabella a răspuns:

Nu ai cum, doar daca nu s-a spart prezervativul...

| Y1u2l3y4a5 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata. Doar daca a ejaculat in tine si actul nu a fost protejatwinking