| Tsukuyomi6 a întrebat:

Poti trai doar din pariuri? am auzit ca multi oameni pot trai doar din pariuri fara sa munceasca este posibil?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca esti extrem de "talentat", da. Daca iesi pe plus luna de luna timp de cativa ani si acumulezi foarte multa experienta, eu zic ca poti trai si din pariuri. Pe langa asta, daca esti priceput si devii cunoscut, iti poti deschide un grup VIP (asta dupa ani multi in care te-ai facut remarcat), cerand taxa in schimbul ponturilor. Eu chiar daca joc zilnic si castig destul de des bilete, n-as putea trai doar din ele.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Teoretic, da, practic nu cred, adic scuza-ma dar ce sanse ai tu sa castigi constant?
Eu zic ca foarte mici.

| Ineys a răspuns:

De ce nu? Daca nu pierzi si castigi constan, da.

| Crainstorm20 a răspuns:

Da, cum ar fi poker ai talent nu poti. Cu cat esti dispus sa investesti in pasiunea ta cu atata vei avea de castigat!

Funda?