| ghkjghk a întrebat:

Prescurtarea "THX" ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

"Thanks" (in traducere multumesc)

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Omg. A zis unu' că înseamnă thanks, acum hai să spună tot site-ul acelaşi lucru.

| fluturas a răspuns:

Thanks=multumesc happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna thk-thanks=multumesc.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| Rukhsandra a răspuns:

Thanks = multumesc

| Shuellen a răspuns:

THX pe mess inseamna " thank"

| βσσblėėŝ a răspuns:

Thx-thanksbig grinhappy

| Pepper9 a răspuns:

Thx=Thanks=Mersi

| ZumZz a răspuns:

Thx sau thnx = thanks (multumesc)

| Daiana_1737 a răspuns:

Thanks...

| ZeWsSs a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna "te iubesc", nu sunt asa sigur mi se pare ca fac confuzie cu alta prescurtare

| Add_Adelina_1996 a răspuns (pentru ZeWsSs):

faci confuzie cu tbx

| sssoriii a răspuns:

Thx este prescurtarea de la thanks care inseamna multumesc

:*:*

| unknownn a răspuns:

Thanks, Multumesc

| Sconcsiş a răspuns:

THX - Thanks - Thank you - Multumesc

| LOLA33 a răspuns:

Thanks = mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc inseamna...winkingwinkingwinking

| AlinaToma a răspuns:

Hai incepeti sa scrieti totii ca nu a inteles! thoamne

| Florian_Nicolae_1993 a răspuns:

E un standard de reproducere a fidelitatii audio/video lansat de George Lucas https://en.wikipedia.org/wiki/THX

| nicoletanicol a răspuns:

Thx=multumesc

| Adrian_Grygo_1997 a răspuns:

Pe scurt THX este un certificat de buna "purtare". Adica este o certificare care ne arata ca un televizor si mai ales un sistem de boxe ce poarta sigla THX este capabil sa redea in conditii ideale un material cinematografic. Pe scurt echipamentele performante in general varful de gama de la mai toti producatorii poarta sigla THX certificand astfel faptul ca la vizionarea unui film veti avea o experienta similara cu cea pe care producatorul a dorit sa o aveti atunci cand viti viziona filmul in cinematograf. THX poate fi considerat mai degraba un sistem de asigurare a calitatii

| Iacob_Catalin_2000_L1U6 a răspuns:

Ce înseamna thx