| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea este la Cluj, cu grupul ei de dansatori de dans traditional. Mi-a zis ca au fost pe o scena mare dar nu a gasit niciun video care sa mi-l trmita sad
Sunt foarte curios de performanta ei, stie cineva unde gasesc vreun video de ieri de la spectacol? Mersi mult happy

7 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Dacă ești atât de curios de ce nu te-ai dus cu ea la Cluj?happy

| Gamingx61 a răspuns (pentru Hieer):

Pentru ca lucrez, si oricat m-as ruga de sef sa ma lese sa merg, tot acelasi e raspunsul happy acum ca ai raspuns nici nu o sa se mai dea cu ochiul la intrebare.

| Hieer a răspuns (pentru Gamingx61):

Nu ai pus întrebare asta pentru a-ți raspunde cineva?

| Gamingx61 a răspuns (pentru Hieer):

Ba da, dar stii, lumea pe site vrea numai funde, nu sa ajute(in mare). Daca au vazut ca este deja un raspuns, nu se mai obosesc sa vada care-i treaba.

| Hieer a răspuns (pentru Gamingx61):

Oh, atunci scuză-mă că mi-am permis să fac ce e normla pe siteul ăsta.

| Gamingx61 a răspuns (pentru Hieer):

Chill.

| Hieer a răspuns (pentru Gamingx61):

laughing Sunt foarte calmă, crede-mă. Tu ai fost ăla care a comentat când eu am făcut ce era normal. O zi bună.